شایعه: یک بازی Batman: Arkham جدید توسط Warner Bros Montreal در دست ساخت است

۴ آذر ۱۳۹۵ - ۲۲:۲۵

به نظر می‌رسد که یک بازی Batman: Arkham جدید در حال ساخت است. با این که این خبر هنوز در حد شایعه است اما در هر صورت بسیار غافلگیر کننده و غیر منتظره بود.

این بار، به نظر می‌رسد که استودیوی راک استدی در کار ساخت بازی نقشی ندارد و به جای این استودیوی کاربلد، استودیوی Warner Bros. Montreal در حال ساخت بازی است؛ استودیوی داخلی شرکت برادران وارنر که پیش از این برروی یکی از عناوین آرکهام با نام Batman: Arkham Origins کار کرده بود و این بازی به نوعی یک عنوان پیش درآمد به حساب می‌آمد.

این شایعه زمانی پخش و منتشر شد که این استودیوی کانادایی به دنبال کارمندان جدید برای ساخت بازی‌های خود می‌گشت و چند تصویر از مراحل بسیار بسیار اولیه ساخت بازی بتمن جدید نیز به فضای مجازی درز پیدا کرد. واضح است که با یک بازی بتمن سر و کار داریم (با توجه به تصاویر) اما این که آیا پای یک عنوان دیگر در سری آرکهام در کار است یا با عنوانی با سبک و سیاق کاملا جدید سر و کار داریم هنوز مشخص نیست.

یک سری شایعات دیگر نیز وجود دارند که می‌گویند در بازی جدید که بسیار واقعی تر و بزرگ تر (و با چرخه داینامیک شب و روز) است، در نقش پسر بتمن قرار می‌گیریم که البته باور کردن این شایعه کمی سخت است.

هنوز هیچ چیز مشخص نیست و همه چیز در حد یک شایعه کوچک است. باید منتظر باشیم و ببینیم آیا بتمن همچنان به قدرت نمایی خود در دنیای بازی‌های ویدیویی ادامه خواهد داد یا خیر.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید