گیفت کارت
گیفت کارت

یوبی‌سافت استودیوی جدیدی در صربستان تاسیس کرد

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۰۸

به‌تازگی، یوبی‌سافت خبر از تاسیس استودیوی جدیدی در شهر بلگراد صربستان داده است.

در حال حاضر، به‌طور عمده این استودیو از برنامه‌نویسان مختلف مجهز شده است ولی یوبی‌سات در نظر دارد که آن را گسترش دهد و در این استودیو، شغل‌های دیگری را نیز ایجاد کند. همچنین قرار است که یوبی‌سافت با دانشگاه‌های اطراف استودیو همکاری کند و دانشجویان علاقه‌مند به ساخت بازی‌های ویدئویی را جذب نماید.

این استودیوی جدید یوبی‌سافت که یوبی‌سافت بلگراد نام گرفته است، چهارمین استودیوی اروپای شرقی این کمپانی بزرگ محسوب می‌شود. در حال حاضر، یوبی‌سافت بلگراد تنها شامل ۱۵ کارمند می‌شود که برروی Tom Clancy’s Ghost Recon Wildlands کار می‌کنند و تا آخر سال جاری نیز این میزان به ۴۰ خواهد رسید و شاهد کارکنان و البته استودیوی پرکارتری خواهیم بود.

سباستین دلن (Sebastien Delen) که مدیریت استودیوهای بخارست، کیف و بلگراد یوبی‌سافت را بر عهده دارد، چنین گفته است:

صربستان دارای استعدادهای زیادی برای ارائه با تکنولوژی‌های خاص است. ما همیشه به دنبال بازارهایی با پتانسیل بالا به همراه شور و شوق، مهارت و تخصص جهت ساخت بهترین بازی‌ها هستیم و اعتبار صربستان در چندین زمینه‌ی مهم، باعث این سرمایه‌گذاری شده است.

ما سال‌ها تخصص و تجربه را به بازار صربستان آورده‌ایم و می‌خواهیم مانند کشورهای دیگر، بازی‌سازی در این منطقه را هم گسترش و بهبود دهیم.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید