گیفت کارت
گیفت کارت

تیک-تو از آینده‌ی سری WWE 2K می‌گوید

۲۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۳۰

مدیر عامل تیک-تو یعنی استراس زلنیک، طی کنفرانس MKM Partners Entertainment درباره‌ی گذشته، حال و آینده‌ی سری WWE 2K صحبت کرد.

زلنیک به این موضوع اشاره کرد که بین سال‌های ۲۰۰۷ و ۲۰۰۹، سری WWE در هر سال حدود ۶ میلیون نسخه به فروش می‌رساند و وقتی که تیک-تو آن را از تی‌اچ‌کیو خریده بود، نزدیک به دو میلیون نسخه فروش داشت. با این حال، در حال حاضر این سری در رنج ۳ میلیون فروش دارد و WWE 2K17 رشد سال به سال آن را نشان خواهد داد. به نظر زلنیک نیز این کسب و کار سودآور است و تیک-تو هم به آن افتخار می‌کند.

با این حال، تیک-تو در زمینه‌ی توسعه‌ی بازی هنوز کار دارد و باید به جزئیات بیشتری هم حتی بپردازد و درحال کار با Yuke’s است که واقعا همکاران خوب و مفیدی به حساب می‌آیند. همچنین تیک-تو با کمک Visual Concepts می‌تواند جلوه‌ی زیباتری به بازی ببخشد و در از این زمینه، کمک خوبی برای این شرکت محسوب می‌شود.

در آخر، استراس زلنیک چنین گفت:

بنابراین، من فکر می‌کنم که باید از فرصت‌های WWE استفاده کنیم، زیرا این کسب و کار واقعا عالی است و طرفداران نیز بسیار مشتاق هستند و در حال حاضر، این عنوان بهتر از آن چیزی است که قبلا بود. همچنین بازاریابی هم بهبود یافته است. طبق عقیده‌ی من، WWE پتانسیل‌ زیادی دارد که باید به آن‌ توجه کرد و همچنین باید به افزایش کیفیت بازی پرداخت.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید