Skyrim و یک عنوان معرفی نشده Mario، بخشی از عناوین هنگام عرضه نینتندو سوییچ هستند

۲۶ آبان ۱۳۹۵ - ۱۷:۴۵
اولین بروزرسانی بازی Skyrim: Special Edition در دسترسی قرار گرفت

در هفته گذشته بود که مشخص شد The Legend of Zelda: Breath of the Wild هنگام عرضه نینتندو سوییچ منتشر نمی‌شود و زمان بیشتری برای ساخت می‌خواهد. حال دو عنوان هنگام عرضه نینتندو سوییچ مشخص شدند.

لارا کیت دیل، که گزارش‌های فراوانی در رابطه با نینتندو سوییچ انتشار می‌دهد، اعلام کرد که Skyrim و یک عنوان معرفی نشده Mario که به‌صورت سه‌بعدی است، بخشی از عناوین هنگام عرضه نینتندو سوییچ هستند. پیش‌تر شاهد حضور عنوان Skyrim در تریلر معرفی نینتندو سوییچ بودیم اما تایید رسمی از سوی سازندگان صورت نگرفت. همچنین پشتیبانی از مادها در هنگام عرضه در دسترس نیست و سپس بعد از مدتی به‌صورت محدود در دسترس قرار می‌گیرد.

همچنین پورت Skyrim توسط بتسدا صورت می‌گیرد و هنگام عرضه کنسول انتشار می‌یابد. پشتیبانی از ماد در ابتدای عرضه در دسترس نیست اما پس از گذشت زمانی به‌صورت محدود، همانند پشتیبانی از ماد برای پلی استیشن ۴، در دسترس قرار می‌گیرد.

همچنین در آخر به این نکته اشاره شد که باندل‌های نینتندو سوییچ منتنوع خواهد بود و قیمت‌های آن نیز متفاوت است. همچنین نسخه‌ای از Splatoon هم با کیفیت بالاتر و محتوای بیشتر از نسخه Wii U در دسترس قرار می‌گیرد. Mario Kart 8 هم به نینتندو سوییچ پورت می‌شود و درکنار کیفیت بهبود یافته، ماشین‌ها و شخصیت‌های جدیدی دارد.

نینتندو سوییچ در ماه مارس سال ۲۰۱۷ منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید