EA Sports UFC 2 به لیست عناوین رایگان EA Access اضافه شد

۲۰ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵
حضور بیش از 250 مبارز در بازی UFC 2 تایید شد

پس از اضافه شدن سه‌گانه Mass Effect و سپس دو‌گانه Mirror’s Edge، حال شاهد اضافه شدن بازی جدیدی به صندوقچه عناوین EA Access هستیم. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

لیست عناوین رایگان EA Access روزبه‌روز قوی‌تر می‌شود و امروز نیز شاهد اضافه شدن EA Sports UFC 2 به لیست بازی‌‌ها هستیم. هم‌اکنون بیش از ۳۰ عنوان برروی EA Access در دسترس است. این سرویس به‌صورت انحصاری در اختیار کنسول ایکس‌باکس وان قرار دارد. سرویسی مشابه EA Access با عنوان Origin Access در اختیار رایانه‌های شخصی نیز قرار دارد اما عناوین آن محدود از نسخه کنسولی خود است.

همچنین عنوان Star Wars Battlefront نیز در ماه آینده به سرویس EA Access اضافه می‌شود.

درصورتی که از مشترکین این سرویس باشید هم‌اکنون می‌توانیدEA Sports UFC 2 را دریافت کنید. برای دریافت آن‌ها به بخش Ready to Install کنسول خود رفته و بازی را دانلود کنید. سرویس EA Access برای دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان قابل خریداری است و شما می‌توانید با پرداخت ماهانه ۵ دلار یا سالانه ۳۰ دلار مشترک این سرویس شوید. همچنین سرویس Origin Access برای رایانه‌های شخصی نیز کار خود را در اوایل سال ۲۰۱۶ آغاز کرد.

به جز بهره‌مندی از بازی‌های رایگان، از دیگر مزایای این سرویس می‌توان به تخفیف ۱۰ درصدی برای تمامی محتوای دیجیتالی شرکت الکترونیک آرتز و دسترسی به عناوین ۵ تا ۱۰ روز قبل از انتشار عمومی اشاره کرد.

 

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید