بتای چند نفره عنوان Mass Effect: Andromeda در دسترس قرار خواهد گرفت

۱۸ آبان ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۰

با فرا رسیدن روز ۷ نوامبر که به وسیله بایوور (Bioware)، روز N7 برای سری Mass Effect نام گذاری شده است، اطلاعات و نمایش‌های فراوانی از عنوان به شدت مورد انتظار Mass Effect: Andromeda منتشر شد و این عنوان تبدیل شد به تیتر اول همه رسانه‌های گیمینگ جهان. انتشار اطلاعات و اقدامات بایوور همچنان ادامه دارد و امروز مشخص شد که عنوان Mass Effect: Andromeda یک بتای چند نفره دریافت کرده است. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

طبق اطلاعاتی که تهیه کننده بازی، آقای Fabrice Condominas در توییتر دادند، عنوان Mass Effect: Andromed دارای یک بتای چند نفره است.

از امروز، شما می‌توانید از طریق وب‌سایت بایوور در نسخه بتای عنوان Mass Effect: Andromeda ثبت نام کنید اما نظر سنجی بایوور فعلا زمان خواهد برد و از طرفی اگر بازی‌باز پلتفرم رایانه‌های شخصی هستید باید بگویم که نسخه بتا تنها برای کنسول‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان در دسترس قرار می‌گیرد.

برای ثبت نام کردن در بتای بازی ابتدا باید یک حساب EA داشته باشید. از آن جا به بعد شما باید حساب EA خود را به حساب Origin، پی‌اس‌ان یا ایکس‌باکس لایو خود متصل کنید. پس از این مراحل، شما باید در نظر سنجی بایوور شرکت کنید و به سوالاتی مانند بازی مورد علاقه، گرایش‌های گیمینگ و مواردی از این دست پاسخ دهید. پس از این مرحله شما باید چهارچوب سفید کنار عبارت Mass Effect Andromeda Multiplayer Tech Test را چک کنید که سوالاتی بیشتر برای شما به همراه دارد و در آخر سازندگان به شما اجازه می‌دهند که خواسته اصلی‌تان را ثبت نمایید.

همان طور که در بالا اشاره شد، بتای چند نفره Mass Effect: Andromeda برای رایانه‌های شخصی در دسترس نخواهد بود. با این که این موضوع هنوز به صورت رسمی تایید نشده است اما زمانی که در حال پر کردن و پاسخ دادن به نظر سنجی هستید مشاهده می‌کنید که سوالی در مورد پلتفرم دلخواه بازی می‌شود که تنها گزینه‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان وجود دارند.

عنوان Mass Effect: Andromeda در فصل بهار سال ۲۰۱۷ منتشر خواهد شد؛ البته اگر تاخیری در انتشار آن پیش نیاید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید