تیک-تو به نقد و بررسی‌های Mafia 3 پاسخ داد | احتمال عرضه بیشتر عناوین بهبودیافته

۱۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۰:۴۶

مدیر عامل تیک-تو یعنی استراس زلنیک (Strauss Zelnick) در رابطه با نمرات منتشر شده برای Mafia 3 در جلسه گزارش مالی این شرکت صحبت کرد. او همچنین درمورد بازسازی و عرضه بازی‌های بهبود یافته صحبت‌هایی را با سرمایه گذاران درمیان گذاشت. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

زلنیک در رابطه با نمرات و نقدهای انجام شده برروی Mafia 3 به این نکته اشاره داشت که نمرات از آنچه شرکت گمان می‌کرد، کمتر بودند. Mafia 3 که هم‌اکنون به عنوان پرفروش‌ترین بازی تیک-تو در هفته نخست عرضه، اعلام شده نتوانست آن بازخوردی که از بازی انتظار می‌رفت را کسب کند. زلنیک ادامه داد:

نقد و بررسی‌ها و امتیازات داده شده Mafia 3 کمی غیرعادی بود. بعضی نمرات از آنچه که ما دوست داشتیم ببینیم کمتر بودند اما نقدهای بسیار مثبتی نیز از بازی انتشار یافت. من فکر میکنم منتقدین برجسته و بااعتبار بازی را دوست داشتند و فهمیدند که بازی در کجا درخشش دارد، در داستانش، در هنرش، شخصیت‌ها و فلسفه بازی که حقیقتا در بازار بی‌رقیب است.

متاسفانه هم شرکت ما و دیگر شرکت‌ها نقدها و بررسی‌های بی‌مورد و غیرعادی را مشاهده می‌کنیم اما ما آن‌ها را‌ به‌عنوان آنچه که هستند، قبول می‌کنیم و بحثی با آن‌ها نداریم.

شرکت تیک-تو اخیرا بازی مجموعه بازی‌های BioShock را به‌صورت بهبودیافته برای کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی انتشار داده است، در ادامه یکی از تحلیلگران سوالی مبنی بر عرضه بیشتر بازی‌های بهبودیافته و بازسازی شده از مدیرعامل تیک‌-تو پرسید و او چنین پاسخ داد:

احتمالا بازهم عرضه بازی‌های بهبود یافته را خواهیم داشت. هر موقع که از نظر شرکت زمان مناسبی برای معرفی بازی جدیدی باشد، ما اعلام خواهیم کرد اما فعلا چیزی برای معرفی نداریم.

خبر خوب این است که ما گنجینه عظیمی از عناوین فوق العاده داریم و مطمئنا عناوینی بیشتر امکان عرضه دارند اما فعلا در این جلسه چیزی وجود ندارد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید