تنها در دنیای بازی بخوانید: جدول زمانی وقایع مهم سری متال‌گیر

۷ آبان ۱۳۹۵ - ۱۴:۲۵

 

برای اولین بار و در سایت دنیای بازی، هر آنچه به عنوان داستان‌های مجموعه‌ی متال گیر سالید (Metal Gear solid) وجود داشته را ببینید، بخوانید و از آن لذت ببرید؛ مجموعه بازی‌های متال‌ گیر سالید را بیش از اینکه برای گیم‌پلی و شکل بازی‌اش بشناسند، به دلیل محتوای داستانی و شخصیت‌ پردازی‌های ناب و  سکانس‌های سینمایی درجه یک به یاد می‌آورند.

متال گیر عنوانی است که همه چیزش را فدای داستان کرده و همین داستان است که از آن یک مجموعه‌ی شاهکار و به‌یادماندی می‌سازد. به دلیل تعدد شخصیت‌ها و وصل بودن آدم‌های قصه در این مجموعه و وفور اتفاقات و رویدادهای داستانی تاثیرگذار و پیچیدگی محتوای داستانی، اگر یکی از بازی‌های مجموعه را از دست بدهید قطعا نمی‌توانید نخ قصه را در شماره‌های بعدی پیدا بکنید.

به همین دلیل تیم دنیای بازی اقدام به ایجاد یک جدول زمانی زیبا (Timeline) برای نشان دادن خط زمانی رویدادهای مهم و تاثیرگذار مجموعه متال گیر کرده است. تا کسانی که به دلایلی موفق به انجام برخی بخش‌های بازی نشده‌اند یا دوست دارند از داستان و جزییات تاثیرگذار آن به صورت یک‌جا مطلع شوند، به‌راحتی بتوانند با مراجعه به این جدول زمانی اطلاعات مورد نیاز را کسب کنند.

جدول زمانی مورد بحث، وقایع زمانی تمام عناوین مجموعه‌ی متال‌گیر، از عناوین اصلی تا عناوین فرعی‌ را در برمی‌گیرد و به معنای واقعی کلمه با خواندن آن از ابتدا تا انتها می‌توانید تمام داستان سری متال گیر را به صورت خلاصه بخوانید، به اطلاعات‌تان اضافه بشود و صد البته از آن لذت ببرید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید