فصل سوم بازی Overwatch با تغییر در حالت رقابتی همراه خواهد بود

۶ آبان ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۸

فصل سوم بازی Overwatch با فاصله اندکی از پایان فصل دوم آن آغاز خواهد شد. شرکت بلیزارد قصد دارد تغییراتی را در فصل سوم اعمال کند که هم اکنون در PTR در حال بررسی آن می‌باشد.

اسکات مرسر (Scott Mercer) به عنوان طراح بازی، در پستی در مورد تغییرات بارز فصل سوم این بازی جزئیاتی را ارائه کرده است. فصل دوم بازی Overwatch در تاریخ ۲۴ نوامبر (۴ آذر ماه) پایان خواهد یافت و فصل سوم آن در تاریخ ۱ دسامبر (۱۱ آذر ماه) آغاز خواهد شد و این بدین معنی خواهد بود که بازه زمانی پایان و آغاز دو فصل گفته شده تنها یک هفته خواهد بود. در این مدت شما ساعت شماری را در بازی مشاهده خواهید کرد که به شما نشان خواهد داد که چقدر زمان تا خاتمه فصل دوم زمان دارید.

طبق اعلام آقای مرسر سیستم رتبه‌دهی جدید بازی در حال حاضر در دست بررسی قرار دارد. در حال حاضر شرکت بلیزارد بر سر یک دوراهی قرار گرفته است، از سویی این شرکت دوست دارد که هر فصل حس تازگی داشته باشد اما از سوی دیگر بازنشانی تنظیمات رتبه‌بندی بازی بدین معنی خواهد بود که افرادی با توانایی بازی بالا در مقابل افرادی با توانایی بازی کمتر قرار خواهند گرفت که وزنه ترازوی عدالت را در مسابقات با مخاطره روبرو خواهد کرد! آقای مرسر اعلام کرد:

اگر بطور کامل رتبه همه افراد در زمان آغاز فصل از نو ارزیابی شود، بنابراین بازیکنان با هر سطحی در مقابل یکدیگر به اجرای بازی خواهند پرداخت و تا زمانیکه سیستم بازی رتبه بازیکنان را بطور صحیح ارزیابی کند، شاهد کاهش کیفیت مسابقات خواهیم بود.

شرکت بلیزارد همچنین قصد دارد که تغییراتی در tiers بوجود آورد چراکه در فصل دوم با مشکلاتی در اینباره مواجه بوده است. آقای مرسر در ادامه گفت:

در نتیجه ما راه‌های متفاوتی را بررسی کردیم تا نحوه شروع بازی در فصل سوم را بوسیله PTR مشخص کنیم. ما در تلاش هستیم تا بجای آنکه فصل سوم فصلی باشد که یک فرد همه چیز را از نو شروع کند، فصلی باشد که همه چیز عادلانه باشد. همچنین در آغاز فصل، سیستم رتبه‌دهی بازی شدت بیشتری خواهد داشت تا بازیکنان در رتبه مناسب به خود قرار گیرند.

تغییرات اعمالی بدین معنی خواهند بود که افراد با tier مشابه، فصل سوم را از آنجایی که در فصل دوم بوده‌اند شروع نخواهند کرد و همچنین رتبه‌ای که در پیروزی بدست خواهید آورد در ابتدای فصل اندکی از مقدار اصلی بیشتر خواهد بود، پس از آنکه به میزان کافی مسابقات را اجرا نمودید سیستم رتبه بندی به حالت عادی خود بازخواهد گشت.

تغییرات گفته شده یا سایر تغییرات اعلام نشده در حال حاضر در PTR از سوی بلیزارد در حال بررسی هستند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • EDWiN گفت:

  واقعا باید سیستم رتبه بندی رو درست کنن. افراد با توانایی بالا مقابل افراد با توانایی پایین قرار میگیرن.
  قبلا یه مسابقه رفته بودم بنده هیلر بود و خلاصه داشتیم reinhardt رو هیل میدادیم ریپر امد شادو کرد اول منو کشت با اینکه junkrat پشت سر من بود گفتم حالا مشکلی نیست Junkrat alan میکشتش بعد امد جانک رو کشت rein هم که کلا نقش مجسمه رو بازی میکرد به خیالش داشت کاورمون میداد هر سه تاییمون رو کشت بدون التی.
  ما هم که اصلا راه فراری نبود. امیدوارم این سیستم رو درست کنن واقعا توانایی بعضی افراد باید یکی باشه چه در تیمش چه حریفش که مسابقات عادلانه باشه. طرف رفته برای attack در مپ kinsrow هیرو torobjorn برداشته الان من نمیدونم بخندم به اون شخص یا گریه زاری کنم به حال تیممون. یا اصلا با پلیر های داغون روسی میوفتیم که کلا این پلیر های روسی فکر کنم برای همه اونایی که بازی آنلاین میکنن شناخته شده هستن.

  0
  0
  • Nader13 گفت:

   انقد رو مخ بود من هفته ی پیش تعویضش کردم بیشتره وقتا تیما بی شعور بودن ن کسی هیلر انتخاب میکرد ن تانک مجبور بودم خودم برم بعد بیشتره وقتا وایسی با هم اتتک بدیم بهتره دیگه ی سریا تنها تنها میرفتن هی میمردن ۱۰ ثانیه هم وای نمیستادن حداقل دو یا س نفری برن البته بعضی هیرو ها تک روان مثله ریپر یا گنجی ولی اونا هم بازی باهاشون قلق داره ن همینجوری بری تو دله دشمن بیشعور زیاد هست تو دنیای اورواچ باید ماشینه هل میدادیم جلو یارو بیلدر انتخاب گرده بود اصن اعصابه اومو خورد میکنن بعضیا فک نکنممم بشه کاری کرد شعور بازی ندارن بعضیا شعوره بازیم ب رنک نیس ب لولم نیس

   0
   0
 • spirits گفت:

  خدا کنه قدرت dva رو زیاد نکنن همین طوریش التیش بقیه رو به … میده.قدرت mei رو هم یکم زیادتر کنن خیلی خوب میشه.ازین لوت باکس های هالووینم فقط ویکتوری پوز بیرون میاد.

  0
  0
 • 20.MILAD گفت:

  این بازی عالیه و همین طور بسیار سرگرم کننده ، منکه اینترنتم توی مسابقه اینقدر قطع یا کار نکرد که با اخطار های زیاد بن شدم ، کاشکی بلیزارد یه کاری می کرد کسی که از عمد با کسی غیر عمد از مسابقه خارج میشه تشخیص بده تا یکی مثل من اینطور بن نشه از رقابتش خوشم میومد ولی حیف که اینترنتم هی قطع یا کار نمی کرد توی مسابقه (البته بعضی وقتها )امید وارم فصل سوم دیگه این اتفاق برام نیوفته Cry Foot-In-Mouth

  0
  0