گیفت کارت
گیفت کارت

بتای بازی Gwent: The Witcher از امروز شروع خواهد شد

۵ آبان ۱۳۹۵ - ۰۰:۳۴

طبق اعلام سی‌دی پراجکت رد بتای بسته بازی Gwent: The Witcher از امروز آغاز خواهد شد. تنها افراد محدودی برروی پلتفرم‌های رایانه‌های شخصی و ایکس‌باکس وان قابلیت دستیابی به بتای این بازی را خواهند داشت و دسترسی به بتای این بازی برروی پلتفرم پلی‌استیشن ۴ در روزهای آینده امکان‌پذیر خواهد شد.

اولین سری از دعوتنامه‌ها جهت اجرای این بتا، بزودی برای افرادیکه در سایت Gwent ثبت‌نام کرده‌اند ارسال خواهد شد، گرچه قابلیت ثبت‌نام در این سایت نیز همچنان امکان‌پذیر است. حساب رسمی توییتر این بازی اعلام کرد:

دعوتنامه‌ها در سری‌های مختلفی ارسال خواهند شد پس اگر هنوز دعوتنامه‌ای دریافت نکرده‌اید ناراحت نباشید ما در حال ارسال دعوتنامه به افراد بیشتری هستیم.

مارجین مامت (Marcin Momot) از سی‌دی پراجکت رد اعلام کرد:

بازی Gwent نمونه‌ای است از آنکه چطور طرفداران بازی قادر خواهند بود تا برروی سازندگان بازی تاثیر بگذارند. آن چیزی که به عنوان بخشی از بازی The Witcher 3: Wild Hunt خلق کرده‌ایم بدلیل مشارکت شما بوده است. یک بازی مستقل با تجربه‌ای کاملاً متفاوت که آن را کاملاً مستقل خواهد نمود. بتای بسته گام دیگری در مراحل توسعه بازی است، اکنون شما می‌توانید به ما کمک کنید تا به این بازی آنگونه که شما دوست دارید شکل دهیم.

شما می‌توانید از طریق این لینک برای بتای بسته بازی Gwent: The Witcher ثبت نام کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید