جزئیاتی راجع به سیزن‌پس Call of Duty: Infinite Warfare اعلام شد

۴ آبان ۱۳۹۵ - ۱۵:۰۷

اکتیویژن هم‌اکنون جزئیات کوچکی راجع به سیزن‌پس بازی Call of Duty: Infnite Warfare اعلام کرده است. آن‌ها حتی صحبت‌هایی هم در رابطه با تجربه بازی با پلی‌استیشن وی‌آر داشتند.

اکتیویژن جزئیات سیزن‌پس Call of Duty: Infnite Warfare را در سایت رسمی خود اعلام کرد که بسیار دارای چیزهایی است که شما از یک عنوان Call of Duty انتظار دارید.

مانند همیشه، سیزن‌پس بازی Call of Duty: Infnite Warfare هم به شما دسترسی ۴ نقشه‌ای که تا سال ۲۰۱۷ به‌صورت کامل منتشر می‌شوند را می‌دهد. شما نه تنها قادر به تجربه بخش چندنفره در نقشه‌های جدید خواهید بود، بلکه محتوای تازه زامبی هم اضافه شده است.

آن‌ها در رابطه با اضافات دیگر هم پستی را منتشر کردند:

علاوه بر این به عنوان یک پیشنهاد ویژه، دارندگان سیزن‌پس۱۰ عدد Rare Supply Drops را در روز اول به ارزش ۲۰ دلار دریافت خواهند کرد. همچنین ۱,۰۰۰ عدد Salvage اضافه تحویل می‌گیرید که می‌توانید از آن‌ها برای ساخت سلاح‌های نمونه جدید در بخش چندنفره استفاده کنید.

نسخه‌های لوکس دیجیتال و Legacy Pro هم شامل سیزن‌پس می‌شوند البته شما می‌توانید آن را به‌صورت جداگانه هم خریداری کنید.

یکی از ویژگی‌های جدید این فرانچایز، تجربه واقعیت مجازی Jackal Assault است. شما در این بخش وارد اتاقک خلبان یک فضاپیمای Jackal می‌شوید. این تجربه برای تمام دارندگان پلی‌استیشن ۴ با خرید هر نسخه از Call of Duty: Infnite Warfar رایگان خواهد بود. شما همچنین برای تجربه آن به هدست واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر نیاز دارید.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy یا دیگر نسخه‌های ویژه را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید