قیمت بازی Division برروی کلیه پلتفرم‌ها به زیر ۱۷ دلار کاهش یافت

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۲۰:۴۵

بازی The Division شرکت یوبی‌سافت اکنون با کاهش قیمت قابل توجهی برروی سایت آمازون روبرو می‌باشد. این فروشگاه آنلاین نسخه‌های فیزیکی این بازی را به قیمت ۱۶٫۸۴ دلار برروی رایانه‌های شخصی، ۱۶ دلار برروی کنسول ایکس‌باکس وان و ۱۴٫۳۴ دلار برروی پلی‌استیشن ۴ بفروش می‌رساند.

برای مشاهده صفحه مربوط به فروش نسخه رایانه‌های شخصی برروی اینجا، صفحه مربوط به فروش نسخه ایکس‌باکس وان برروی اینجا و صفحه مربوط به فروش نسخه پلی‌استیشن ۴ برروی اینجا کلیک کنید. توجه داشته باشید که قیمت‌های سایت آمازون در نوسان بوده و امکان تغییر قیمت نسبت به قیمت‌هایی که در بالا گفته شد وجود دارد. سایت آمازون محدوده زمانی برای این فروش اعلام نکرده است و همچنین قابل ذکر است که این فروش مربوط به خود سایت آمازون می‌باشد نه یک فروشنده دیگر.

این کاهش قیمت در حالی است که قیمت بازی The Division برروی فروشگاه‌های گیم‌استاپ، بست‌بای و تارگت ۵۰ دلار می‌باشد.

تخفیف سایت آمازون درست در هفته‌ای روی می‌دهد که شرکت یوبی‌سافت قصد دارد در آن یکی از بروزرسانی‌های اصلی این بازی یعنی بروزرسان ۱٫۴ را در تاریخ ۲۵ اکتبر (۴ آبان ماه) برای کلیه پلتفرم‌ها عرضه کند. این بروزرسان منجر به تغییرات اساسی در بازی شده و برروی سلاح‌ها، ثبات و پایداری بازی و … تاثیر خواهد گذاشت.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید