تماشا کنید: عنوان واقعیت مجازی Don’t Knock Twice معرفی شد

۳ آبان ۱۳۹۵ - ۱۸:۵۶

Wales Interactive امروز رسما از عنوات ترسناک Don’t Knock Twice رونمایی کرد. این عنوان وابسته به فیلم، یک بازی واقعیت مجازی است که قرار است برای هدست‌های واقعیت مجازی منتشر شود. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

همان طور که اشاره شد، عنوان Don’t Knock Twice قرار است در سه ماه اول سال ۲۰۱۷ برای هدست‌های واقعیت مجازی پلی‌استیشن وی‌آر، اچ‌تی‌سی ویو و آکیولس ریفت منتشر شود. البته نسخه معمولی بازی نیز برای هر سه پلتفرم رایانه‌های شخصی، پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان منتشر خواهد شد.

لازم به ذکر است که فیلمی با همین نام (Don’t Knock Twice) در دست ساخت قرار دارد و توسط Caradog James کارگردانی می‌شود.

به مناسبت معرفی این بازی Wales Interactive یک نسخه دمو نیز برای هدست‌های اچ‌تی‌سی ویو و آکیولس ریفت برروی شبکه استیم منتشر کرده است و نسخه پلی‌استیشن وی‌آر این دمو نیز مدتی بعد منتشر خواهد شد. در زیر متن معرفی کلی این عنوان را بخوانید:

Don’t Knock Twice یک اکشن اول شخص ترسناک واقعیت مجازی است که بر اساس یک افسانه روانشناختی شهری ساخته شده است. یک مادر گناهکار باید برای نجات دادن دختر خود، راز ترسناک جادوگر شیطانی داستان را کشف کند. یک بار در زدن برای بیدار کردنش از تخت خواب و بار دوم برای بیدار کردنش از مرگ.

عمارت بزرگ را با فناوری واقعیت مجازی جست و جو کنید و با هر شیء اطراف تعامل برقرار کنید. برای پیدا کردن و نجات دادن دختر خود، شما همه جای عمارت را می‌گردید و به دنبال سرنخ‌های مخفی مبارزه یا فرار می‌کنید.

یک تریلر نیز از بازی Don’t Knock Twice منتشر شده است که می‌توانید آن را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید