مقدار فضای موردنیاز به‌روزرسان روز نخست Titanfall 2 مشخص شد | ۸۸ مگابایت!

۳۰ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۱۸
اولین نقشه مربوط به بسته الحاقی جدید بازی Titanfall 2 منتشر شد

تنها یک هفته دیگر تا زمان عرضه Titanfall 2 باقی مانده است و بسیاری منتظر تجربه این بازی هستند. متاسفانه به دلیل عجله شرکت‌ها و استودیوهای مختلف برای عرضه به‌موقع بازی، همواره شاهد به‌روزرسان‌های حجیم روز نخست هستیم، حال رسپاون اینترتینمنت نیز خبر از به‌روزرسان روز نخست Titanfall 2 را داد اما حجم به‌روزرسان از آن چیزی که تصور می‌شد کمتر است. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

ونس زمپالا، یکی از موسسان استودیوی رسپاون اینترتیتمنت در حساب رسمی توییتر خود مقدار حجم به‌روزرسان روز نخست Titanfall 2 را اعلام کرد. در ادامه توییت او را مشاهده می‌کنید:

بهتره جای بیشتری در هارددرایو خودتون باز کنید چراکه میزان حجم به‌روزرسان روز نخست Titanfall 2 …. تنها ۸۸ مگابایته!

همچنین میزان فضای مورد نیاز بازی ۴۲.۳۳ گیگابایت برروی کنسول‌های نسل هشتم است. در ادامه مشخص نشد که حجم ۸۸ مگابایتی مربوط به کدام نسخه است اما احتمالا هر سه پلتفرم به یکدیگر نزدیک هستند.

نخستین عنوان Titanfall تنها برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، ایکس‌باکس ۳۶۰ و رایانه‌های شخصی عرضه شده بود. Titanfall 2 ادامه این بازی است که در تاریخ ۲۸ اکتبر (۷ آبان ماه) برای هر سه پلتفرم ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید