گیفت کارت
گیفت کارت

بتای دوم Call Of Duty: Infinite Warfare برای تمامی کاربران پلی‌استیشن ۴ دردسترس خواهد بود

۲۸ مهر ۱۳۹۵ - ۱۳:۲۷

امشب مهلت تجربه اولین بتای Call Of Duty: Infinite Warfare به پایان می‌رسد. این بتا تنها برای اشخاصی دردسترس بود که نسخه کامل بازی را پیش خرید کرده بودند ولی حالا اکتیویژن اعلام کرده که بتای دوم این عنوان برای تمامی افراد دردسترس خواهد بود. با گیمفا همراه باشید.

در اصل قرار بود بتای دوم بازی Call Of Duty: Infinite Warfare نیز مثل بتای اول تنها برای اشخاصی که بازی را بر روی ایکس‌باکس وان و پلی‌استیشن ۴ پیش خرید کرده‌اند، دردسترس باشد. اما حالا در اکانت توییتر رسمی بازی Call Of Duty مشخص شده که دیگر کاربران کنسول پلی‌استیشن ۴ نیازی به پیش‌خرید بازی برای تجربه بتای دوم ندارند و می‌توانند به صورت رایگان به تجربه این بتا بپردازند.

اما متاسفانه، هنوز کاربران ایکس‌باکس وان باید برای تجربه بتای دوم، بازی را پیش خرید کنند و هنوز خبری از رایگان شدن بتای دوم برای کاربران این کنسول نیست. لازم به ذکر است که بتای بازی COD: Infinite Warfare برای رایانه‌های شخصی منتشر نخواهد شد.

بازی Call Of Duty: Infinite Warfare و Call Of Duty: Modern Warfare Remastered همزمان در تاریخ ۴ نوامبر (۱۴ آبان) برای پلتفرم‌های، ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی دردسترس خواهد بود. همچنین می‌توانید تریلر زمان عرضه بازی را از اینجا مشاهده و دریافت کنید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید