گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه بازی Call of Duty: Infinite Warfare منتشر شد

۲۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۹:۳۶

امروز شرکت سرگرمی‌های سونی (Sony Interactive Entertainment) تریلر زمان عرضه عنوان Call of Duty: Infinite Warfare را منتشر کرد؛ با توجه به این که دو هفته تا انتشار بازی زمان باقی مانده است، انتشار تریلر زمان عرضه کمی عجیب به نظر می‌رسد اما اگر یادتان باشد، سال‌ قبل نیز همین اتفاق رخ داد. برای تماشای تریلر زمان عرضه بازی Call of Duty: Infinite Warfare با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

نکته دیگری که در مورد این تریلر کمی عجیب است، نام گرفتن آن به «تریلر زمان عرضه گیم‌پلی» است اما این در حال است که در این تریلر تنها میان پرده می‌بینیم و اثری از گیم‌پلی واقعی و اصلی بازی نیست.

با همه این توضیحات، تریلر منتشر شده از Call of Duty: Infinite Warfare بسیار خوب و دیدنی است و روایت داستان را به بازی‌بازان نشان می‌دهد؛ روایت داستانی که به نظر می‌رسد بر خلاف نسخه‌های اخیر، تمرکز بالایی برروی آن شده است. شما می‌توانید تریلر زمان عرضه بازی Call of Duty: Infinite Warfare را در زیر مشاهده و دانلود کنید:

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • Just PS game گفت:

    بابا انصافا خوبه اینم چرا اینقد میکوبینش درسته بتلفیلد نمیشه این بیشتر خشم و کاریزما داره بتل بیشترش برپایه نوستالژی و احساسه اون که هیچ ولی خدایی اینم تا حدی نیست که در مقابل اون بکوبنش ارزش خرید داره اما اول بتل بعد این

    0
    0