بتای بازی Call of Duty: Infinite Warfare دارای مشکلاتی با Matchmaking است

۲۴ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۵۵

اولین دوره بتای بازی Call of Duty: Infinite Warfare از دیروز با اندکی تاخیر نسبت به زمان اعلام شده، آغاز شد اما برای بسیاری این بتا همچنان غیرقابل اجرا می‌باشد و دلیل آن وجود مشکلات Matchmaking می‌باشد.

براساس اعلام توییتر شرکت اکتیویژن آنها از مشکل موجود آگاه هستند و در حال بررسی آن می‌باشند اما زمانی برای برطرفسازی مشکل اعلام نشده است. یک نگاه اجمالی به یوزر توییتر این شرکت نشان می‌دهد که بازیکنان بیشماری از این موضوع شکایت و آن را گزارش کرده‌اند.

چون در حال حاضر با یک بتا طرف هستیم انتظار چنین مشکلاتی را داشته‌ایم، گرچه وجود آنها منجر به ناامیدی بازیکنان مشتاق این بازی خواهد شد. این موضوع مخصوصاً برای آن دسته از افرادیکه جهت دسترسی زود هنگام به بتای بازی اقدام به پیش خرید این بازی کرده‌اند رنج‌آور خواهد بود.

دوره اول بتای این بازی، محدود به بازیکنان پلتفرم پلی‌استیشن ۴ می‌شود اما دور بعدی آن مربوط به هر دو بازیکنان پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان خواهد بود و هیچگونه برنامه‌ای برای ارائه این بتا به بازیکنان رایانه‌های شخصی وجود ندارد. دوره بعدی بتای این بازی ار تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۳ مهر ماه) آغاز خواهد شد اما هنوز مشخص نیست که  آیا بدلیل وجود مشکل پیش آمده برای بتای دوره اول، اکتیویژن تصمیم به تغییر بازه زمانی این دو بتا خواهد گرفت یا خیر. به احتمال زیاد تا زمان برطرفسازی مشکل و تخمین میزان زمان تلف شده، شاهد اطلاعیه‌ای در این مورد نخواهیم بود.

در مدت بتای این بازی قادر خواهید بود تا در سه نقشه آن بازی کنید. این نقشه‌ها شامل نقشه Frontier، یک ایستگاه فضایی در نزدیکی نپتون، نقشه Frost، یک مرکز تحقیقاتی واقع در یکی از قمرهای مشتری و در نهایت نقشه Throwback خواهد بود که بازگشتی به دهه ۱۹۵۰ ایالات متحده آمریکا خواهد بود.

در کلیه نقشه‌های گفته شده شما امکان انتخاب حالت‌هایی را در کل نقشه‌ها خواهید داشت. این حالت‌ها شامل حالت‌های کلاسیکی نظیر Team Deathmatch ،Domination و Kill Confirmed خواهند بود و همچنین شامل حالت‌های جدیدی نیز خواهند بود که یکی از آنها Defender می‌باشد که وظیفه بازیکنان گرفتن یک drone و دفاع از آن تا حد ممکن می‌باشد.

همچنین بازیکنان قادر خواهند بود تا از میان شش Combat Rig موجود در بازی اصلی، با سه تای آنها به اجرای بازی بپردازند. هر Rig دارای خصوصیات مخصوص به خود بوده و قابلیت تجهیز شدن با یک Payload و یک Trait را خواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید