تاریخ عرضه عنوان Candle به همراه تصاویر جدیدی از این بازی منتشر شد

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۳۸
تاریخ عرضه عنوان Candle به همراه تصاویر جدیدی از این بازی منتشر شد

به‌تازگی تاریخ انتشار بازی Candle از سوی شرکت سازنده اعلام شد و به دنبال این خبر تصاویر زیبایی نیز از این عنوان منتشر شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

شرکت ددالیک اینترتیمنت ( Daedalic Entertainment ) به همراه استودیوی اسپانیایی همکار خود در این پروژه، تکو استودیوز، به‌تازگی اعلام کرده‌اند که عنوان ماجراجویی و پازل محور آنها یعنی بازی Candle در تاریخ ۱۱ ماه نوامبر منتشر می‌شود. به دنبال این خبر شرکت سازنده تصاویر زیبایی از این بازی به نمایش گذاشته است که در پایان خبر می‌توانید این تصاویر را مشاهده کنید.

عنوان Candle یک بازی ماجراجویی پازل محور می‌باشد و به گفته سازندگان داستان بازی ازین قرار است که مرد جوانی در تلاش است تا قوم خود را از چنگ قبیله ستمگری به نام واکچا ( Wakcha ) آزاد کند.

شخصیت بازی دارای ویژه‌گی خاصی است به صورتی که می‌تواند از دست چپ خود به عنوان یک شمع استفاده کند. بازیبازان از این ویژه‌گی می‌توانند برای مقابله با دشمنان و یا روشن کردن چراغ‌ها در مکان‌های تاریک استفاده کنند.

ویژه‌گی‌های کلیدی بازی Candle در قسمت زیر ذکر شده‌است:

  • با دقت به همه جزییات موجود در بازی نگاه کنید تا بتوانید پازل‌های سخت و دشوار را حل کنید.
  • بازیبازان بر روی قدرت شعله‌های آتش در بازی کنترل خواهند داشت.
  • بازی از لحاظ بصری دارای نمای قابل توجه‌ای است. تصاویر همگی با دست  توسط آبرنگ طراحی شده که همین موضوع بازی را به یک نقاشی پویا و زنده تبدیل کرده است.
  • موسیقی بسیار زیبایی با حال و هوای موسیقی آمریکای جنوبی در بازی گنجانده شده است.

در قسمت زیر تصاویر منتشر شده از بازی Candle را می‌توانید مشاهده کنید.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید