گیفت کارت
گیفت کارت

بازی‌های رایگان و همچنین تخفیفات پایان هفته استیم اعلام شدند

۲۳ مهر ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۵

یونایتد فرانت گیمز، سازنده کانادایی بازی‌های Sleeping Dogs و ModNation Racers بازی Smash + Grab خود را حدود دو هفته پیش از طریق دسترسی زودهنگام منتشر نمود و اکنون این بازی به مدت پنج روز قابلیت دریافت و اجرای رایگان را خواهد داشت.

شما قابلیت دریافت و اجرا بازی Smash + Grab را از طریق استیم از هم اکنون تا تاریخ ۱۸ اکتبر (۲۷ مهر ماه) را خواهید داشت و اگر دوست داشته باشید که پس از این مدت به بازی خود ادامه دهید، قابلیت خرید این بازی با تخفیف ۱۵ درصدی به قیمت ۱۷ دلار وجود خواهد داشت. توجه داشته باشید که تخفیف اعلام شده تنها تا تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۶ مهر ماه) پابرجا خواهد بود و پس از آن قیمت این بازی به ۲۰ دلار تغییر پیدا خواهد کرد.

یونایتد فرانت گیمز برنامه دارد تا نسخه کامل بازی Smash + Grab را در حدود شش ماه دیگر منتشر کند. براساس صفحه استیم این بازی، این بازی شامل دو نقشه و دو حالت، هفت رهبر قابل انتخاب برای بازی، سیزده Lieutenants، بیست فروشگاه و دستگاه ماشین برای تخریب و ۱۲ سلاح پایه‌ای با ۱۸ ماد سلاح می‌باشد. طبق اعلام یونایتد فرانت گیمز بازی اصلی شامل قابلیت‌ها و محتویات بیشتری نظیر نقشه‌ها، حالت‌ها، شخصیت‌ها، سلاح‌ها، آیتم‌های مختلف و موارد دیگری خواهد بود.

در کنار بازی Smash + Grab شاهد رایگان شدن بازی Raw Data نیز هستیم که این بازی نیز بصورت دسترسی زودهنگام قرار دارد و اکنون بصورت رایگان در دسترس قرار گرفته است. توجه داشته باشید که این بازی جزو بازی‌های واقعیت مجازی است و به هدست واقعیت مجازی نیاز خواهد داشت. این بازی تا تاریخ ۱۶ اکتبر (۲۵ مهر ماه) بصورت رایگان قرار خواهد داشت. همچنین قیمت آن با اعمال تخفیف ۲۵ درصدی تا تاریخ ۱۷ اکتبر (۲۶ مهر ماه) سی دلار خواهد بود و پس از آن قیمت این بازی به ۴۰ دلار تغییر پیدا خواهد کرد.

در کنار اعلام بازی‌های رایگان این پایان هفته استیم، شاهد اعلام لیست تخفیفات در فروش این پایان هفته نیز می‌باشیم که شامل بازی‌های شرکت دیپ سیلور می‌شوند. در این تخفیف شما قادر خواهید بود تا بازی‌هایی نظیر Metro Redux که شامل هر دو نسخه بازی Metro می‌شود را به قیمت ۷٫۵۰ دلار، Dead Island: Definitive Collection را به قیمت ۲۴ دلار و بسته Saints Row Ultimate Franchise که شامل کلیه بازی‌های Saints Row می‌شود را بجای ۱۷۱٫۵۴ دلار، به قیمت ۶۳٫۰۲ دلار تهیه کنید. در این تخفیف در کنار بازی‌های اعلام شده شاهد حضور بازی‌های دیگری از شرکت دیپ سیلور نیز می‌باشیم.

همچنین فارغ از بازی‌های دیپ سیلور شاهد تخفیف دو بازی Plague Inc: Evolved و Offworld Trading Company به ترتیب به قیمت‌های ۷٫۵۰ دلار و ۱۳٫۶۰ دلار نیز می‌باشیم.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید