تماشاخانه شماره #۷۴ | حاضری برای گرفتن یک اچیومنت/تروفی چه‌کار کنی؟

۲۵ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۳۰

سلام و درود خدمت شما گیمفایی‌های عزیز! پس از یک هفته غیبت، باز هم با شماره‌ای دیگر از سری تماشاخانه خدمت شما آمده‌ایم. با تماشاخانه شماره ۷۴ همراه باشید تا لبخندی بر لب‌هایتان بنشیند و دقایقی پر انرژی را سپری کنید.

«تو حاضری برای گرفتن یک اچیومنت / تروفی چه‌کار کنی؟» این جمله‌ای است که بازی‌بازان بسیاری از خود می‌پرسند و خود را به چالش می‌کشند. در کل دو دسته بازی‌باز وجود دارد؛ یکی آن‌هایی که اصلا به کامل کردن اچیومنت‌های یک بازی اهمیتی نمی‌دهند و بازی خود را می‌کنند، دیگری آن دسته که ویروس گرفتن همه اچیومنت‌ها به جانشان می‌افتد و تا بازی مورد نظر را نبلعند، دست بردار نیستند. جدا از همه این موارد، گاهی اوقات سازندگان زیرک در بازی خود اچیومنت‌هایی را قرار می‌دهند که بازی‌باز احساس حماقت کند. اگر درست متوجه نشدید بگذارید با مثال برایتان توضیح دهم؛ فرض کنید در بازی Payday سخت مشغول دزدی و مراقبت از دوستان خود هستید اما برای گرفتن یک اچیومنت، باید مواد شیمیایی مختلفی پیدا کرده، در آزمایشگاه مخصوص آزمایش کرده و با انجام شدن فعل و انفعالات شیمیایی خود را به آتش بکشید. یا در فصل افتتاحیه Call of Duty: World At Wat باید ۲۰ بار در آسان ترین جای بازی بمیرید و از ابتدا آغاز کنید تا یک اچیومنت لعنتی را شکار کنید. در این مواقع است که بازی‌باز دست‌هایش را به نشانه تعجب بالا می‌آورد از خود می‌پرسد «چرا؟». در قسمت جدیدی از سری محبوب Outsidexbox، بروبچه‌های این نمایش به سراغ ۹ عدد از اچیومنت‌هایی رفته‌اند که بازی‌باز را به معنای واقعی کلمه احمق فرض می‌کنند. این ویدیوی جالب را در زیر مشاهده و دانلود نمایید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

بعضی چیزها هستند که تنها در یک اثر و محصول دیده می‌شوند و به نوعی خاص آن هستند. این موضوع نیز در رابطه با Fallout 4 صدق می‌کند؛ یعنی شما باگ‌هایی را در این عنوان می‌بینید که نه تنها در هیچ جای دیگر پیدا نمی‌شوند، بلکه از فرط عجیب بودن آن‌ها، سر به کوه و بیابان می‌گذارید.

یادتان هست قبلا گفته بودیم که Deus Ex: Mankind Divided را بدون به‌روزرسانی‌ها بازی نکنید؟ اگر به این توصیه گوش ندهید ممکن است آقای شگفت انگیز از گروه Fantastic 4 وارد بازی شما شود. باور نمی‌کنید؟ پس Highlight Reel شماره ۲۴۳ را از دست ندهید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

آقا دقت کرده‌اید که هر سال چقدر استایل خوشحالی پس از گل جدید به فیفا اضافه می‌شود؟ پیش از این رقص مرغی، رقص حلزونی و شیرجه روی چمن را دیده‌ بودیم اما نشستن برروی تابلو‌های تبلیغاتی، بینی خود را گرفتن و سقوط کردن از پشت دیگر پیشگام هر چه خوشحالی پس از گل است.

باز هم می‌رسیم به یکی دیگر از آن اتفاقاتی که تنها در Fallout 4 رخ می‌دهد. آن خانم پیر مهربان را در بازی یادتان هست؟ هیچ وقت فکر کرده‌اید در صورت ساخت لوازم ورزشی در منطقه مورد نظر، او چه کارهایی که نمی‌تواند انجام دهد؟ خودتان در Highlight Reel شماره ۲۴۴ تماشا کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

در این قسمت از تماشاخانه با یکی از ویدیوهای سری REACT در خدمت شما هستیم. حتما با این سری جذاب و جالب آشنایی دارید. در این سری همان طور که از نام پیداست، واکنش مردم به یک بازی، یک فیلم یا موارد دیگر نشان داده می‌شود. در این قسمت از REACT، واکنش نوجوانان و جوانان را در هنگام بازی کردن بازی Attack on Titan: Wings of Freedom مشاهده می‌کنیم. Attack on Titan: Wings of Freedom یک H & S ساخته کویی تکمو است که مدتی روانه بازار شده است. نقد و بررسی ما از این عنوان را می‌توانید از اینجا ملاحظه نمایید. این ویدیوی جالب را از دست ندهید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

 

مانند همیشه در آخر زمان گرفتن مقداری انرژی مثبت می‌رسد. یک ویدیوی دیدنی موسیقی درمانی اسلحه دیگر می‌تواند این انرژی را به ما دهد. پیشنهاد می‌کنم Gun Sync این هفته را که کمی هم به مناسبت هالووین تزئین شده است از دست ندهید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید