بازی جدیدی از سری Walking Dead برای تلفن‌های همراه معرفی شد

۱۶ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۲

طبق اعلام دیسراپتور بیم به عنوان سازنده، بازی جدیدی از سری Walking Dead برای تلفن‌های همراه در سال آینده عرضه خواهد شد. لایسنس این بازی تحت نام The Walking Dead: March to War می‌باشد و طبق توضیحات سازنده، یک بازی داستان محور چندنفره استراتژیک براساس سری کتاب‌های کمیک رابرت کرکمن خواهد بود.

برای اجرای بازی March to War باید تا سال ۲۰۱۷ منتظر بمانید. این بازی یک بازی رایگان بوده و برای سیستم‌ عامل‌های اندروید و آی‌او‌اس ارائه خواهد شد، برای دریافت اطلاعات بیشتر می‌توانید در این سایت ثبت‌نام کنید. شما همچنین یک محتوای انحصاری Captured Walker را در درون این بازی دریافت خواهید کرد.

بازی The Walking Dead اولین فرانچایز بزرگی نیست که استودیوی دیسراپتور بیم برروی آن کار خواهد کرد. این استودیو که در فرامینگهام، ماساچوست واقع شده است پیش از این برروی بازی‌های Star Trek: Timelines و Game of Thrones: Ascent کار کرده است.

جان ریدوف (Jon Radoff) به عنوان مدیر عامل استودیوی دیسراپتور بیم در بیانیه‌ای اعلام کرد:

ما موفقیت خوبی با ارائه هر دو بازی Star Trek و Game of Thrones برروی تلفن‌های همراه داشته‌ایم و به طرفداران این فرانچایز‌ها اجازه داده‌ایم تا داستان خود را در طول گیم‌پلی این بازی‌ها بوجود آورند و با بازیکنان دیگر نیز در ارتباط باشند. ما مشتاقانه در انتظار ادامه همکاری با اسکایبوند اینترتیمنت برای خلق بازی مشابه معتبر و دارای گرافیک ۳بعدی تحسین برانگیزی برای طرفداران هستیم و این کار را با بازی The Walking Dead: March to War صورت خواهیم داد.

در مورد گیم‌پلی این بازی، بازیکنان می‌توانند انتظار نبرد‌های رقابتی یا مشارکتی جهت کنترل منابع در یک ویرانی که در واشنگتن دی سی قرار دارد را  داشته باشند، این در حالی است که باید در برابر هجوم  زامبی‌ها نیز مقاومت کنید. شما به عنوان رهبر گروه بازمانده‌ای بازی خواهید کرد و قادر خواهید بود تا تیمی متشکل از شخصیت‌های این فرانچایز نظیر Rick ،Michonne و Negan را درست کنید. در توضیحات این بازی آمده است:

در این بازی با مجموعه‌ای از تصمیمات روبرو خواهید بود. بازیکنان بایستی از کمپ خود در برابر دشمنانی نظیر سایر بازماندگان محافظت کنند. با الهام از stark در The Walking Dead و March to War، ویژگی گرافیکی غنی ۳بعدی را خواهد داشت که تاکنون در هیچ یک از بازی‌های The Walking Dead یا بازی‌های استراتژیک تلفن‌های همراه دیده نشده است.

دن موری (Dan Murray) به عنوان رئیس اسکایبوند اعلام کرد:

استودیوی دیسراپتور توانایی بالایی در نوآوری در مکانیک گیم پلی با اعمال المان‌های داستانی عمیق فرانچایزهای محبوبی چون The Walking Dead دارد و این یکی از چندین علتی است که ما علاقه بسیاری به همکاری با آنها داریم.

جویی لپگنا (Joey Lapegna) به عنوان تهیه کننده و طراح استودیوی دیسراپتور بیم اعلام کرد که بازی March to War قرار است که نوع جدیدی از بازی Walking Dead برروی تلفن‌های همراه باشد. او اعلام کرد که این بازی، یک بازی با گرافیک ۳بعدی همه جانبه، با تمرکز برروی بخش چندنفره می‌باشد. او گفت:

فرم بازیکنان یک اتحاد و دشمنان منجر به تشکیل داستان آنها خواهد شد و نشان خواهد داد که آیا آنها موفق خواهند شد یا خیر، این تجربه‌ای خواهد بود که امیدواریم برای هر طرفدار Walking Dead آشنا باشد.

بازی March to War اولین بازی از سری Walking Dead برروی تلفن‌های همراه نیست. پیش از این بازی شاهد ارائه بازی The Walking Dead: No Man’s Land بوده‌ایم که توسط نکست گیمز با همکاری ای‌ام‌سی در اواخر ماه سپتامبر سال گذشته عرضه شده بود.

اگر علاقه‌ای به بازی‌های موبایل ندارید و از سوی دیگر یکی از طرفداران سری بازی Walking Dead هستید، استودیوی تل‌تیل گیمز در ماه نوامبر فصل سوم این بازی را منتشر خواهد نمود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید