گزارش: بخش داستانی Gears Of War 4 عالی است و پایان آن زیباست

۱۴ مهر ۱۳۹۵ - ۱۵:۳۲

پس از انتظارات فراوان عنوان موردانتظار Gears Of War 4 به‌زودی در دسترس علاقه‌مندان قرار می‌گیرد. حال تعدادی از کاربران که دسترسی به نسخه زودهنگام داشته‌اند، نظرات خود را درمورد آن انتشار دادند. برای دریافت اطلاعات بیشتر در ادامه با گیمفا همراه شوید.

یکی از کاربران انجمن reddit با نام کاربری DaviidMarshall نظر خود را درمورد این عنوان موردانتظار اعلام کرد و به طرفداران این سری قدیمی اطمینان داد که عنوانی عالی روبه‌رو هستند. طبق گفته او بخش داستانی برروی تنظیمات با درجه سختی Normal حدود ۹ ساعت طول کشید تا به پایان برسد. او ادامه داد که در طول داستان با لحظات احساسی فراوانی روبه‌رو می‌شوید و پایان بازی نیز شما را بی‌صبرانه در انتظار نسخه بعدی می‌گذارد.

در پست دیگری کاربری با نام bouzzmajor به این نکته اشاره داشت که بخش داستانی Gears of War 4، از نظر او، بهترین بخش داستانی کل سری است و لذت بسیار بیشتری را نسبت به عناوین قبلی سری تجربه کرده است. او همچنین پایان بازی را تحسین کرد چراکه بازی‌باز را به‌شدت شگفت زده می‌کند. در آخر به این نکته اشاره کرد که ماموریت پایانی بازی بسیار عالی کار شده است.

همچنین کلیف بلزنسکی، خالق سه‌گانه Gears of War، در حساب رسمی توییتر خود چنین نوشت:

درحال بازی کردن #GearsofWar4 هستم و از آن لذت میبرم! شاتگان دولول واقعا معرکه‌ست! جنگیدن با Deebies به‌طرز شگفت آوری سرگرم کنندست و گیم‌پلی به‌خوبی کار شده. طراحی بصری بازی نیز تحسین برانگیزه.

همچنین در خبر دیگری بررسی‌های نخستین از بازی Gears of War 4 مثبت بوده است.

Shinobi602 در حساب رسمی توئیتر خود برای دنبال‌ کنندگانش نوشت:

چند نفری که در حال بررسی Gears of War 4 هستند، چیزهای خوبی از آن می‌گویند. نمی‌توانم صبر کنم.

نظرات دیگری هم در رِدیت منتشر شده بود که در حال حاضر حذف شده‌اند.

طبق برنامه ریزی بازی Gears of War 4 در تاریخ ۱۱ اکتبر (۲۰ مهر ماه) برای ایکس‌باکس وان و ویندوز ۱۰ عرضه خواهد شد. این بازی جزو برنامه Xbox Play Anywhere است، این برنامه به کاربران اجازه خواهد داد تا با خرید نسخه دیجیتالی بازی مورد نظر برروی یکی از پلتفرم‌های ویندوز ۱۰ یا ایکس‌باکس وان، یک نسخه رایگان از آن را برروی پلتفرم دیگر به رایگان دریافت کنند. کلیه پیشرفت‌ها و دستاوردهای شما بین هر دو پلتفرم مشترک خواهد بود، بنابراین قابلیت اجرای بازی مورد نظر خود را در هر زمان و هر مکان و برروی هر پلتفرمی از این دو خواهید داشت و نیازی به شروع مجدد بازی نخواهد بود.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید