نسخه رایانه‌های شخصی بازی Kingdom Come: Deliverance دچار هیچ افت کیفیتی نخواهد شد

۱۲ مهر ۱۳۹۵ - ۱۶:۳۰
روند ساخت بازی Kingdom Come: Deliverance به خوبی پیش می‌رود

به‌تازگی جزییات جدیدی در رابطه با چگونگی ساخت و عرضه نسخه رایانه‌های شخصی و نسخه کنسولی بازی Kingdom Come: Deliverance منتشر شده است. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

در ماه می بود که استودیوی بازیسازی وارهورس اعلام کرد بازی Kingdom Come: Deliverance تا سال ۲۰۱۷ بر روی تمام پلتفرم‌ها تاخیر خورده‌است. در ابتدا قرار بود که بازی برای رایانه‌های شخصی منتشر شود و سپس برای عرضه بر روی کنسول‌ها برنامه ریزی شود اما بنابر دلایلی ناشر بازی با این برنامه ریزی مخالفت کرده و حال قرار است بازی Kingdom Come: Deliverance بصورت همزمان برای کنسول‌ها و رایانه‌های شخصی منتشر شود.

زمانی که تاریخ انتشار یک بازی برای رایانه‌های شخصی بخاطر نسخه کنسولی آن با تاخیر مواجه می‌شود این نگرانی برای بازیبازان به وجود میاید که بازی با افت گرافیکی و کیفیت پایین‌تری برای رایانه‌‎های شخصی منتشر شود همچنین نباید فراموش کنیم که هم اکنون بازی Kingdom Come: Deliverance از مشکلات اساسی در نسخه رایانه‌های شخصی رنج می‌برد. در رابطه با این موضوع به‌تازگی استودیوی وارهورس در بیانیه‌ای اعلام کرده است که نسخه رایانه‌های شخصی بازی بخاطر نسخه کنسولی دچار هیچ افت و محدودیتی نخواهد شد. به گفته این استودیو:

نسخه رایانه‌های شخصی دچار هیچ تغییری بخاطر نسخه کنسولی نخواهد شد. ساخت این دو نسخه از بازی بصورت مجزا انجام می‌شود و هیچ ارتباطی باهم نخواهند داشت. اگر شما دارای یک رایانه با تجهیزات قدرتمند هستید پس می‌توانید بازی Kingdom Come: Deliverance را با توجه به چیزی که انتظار دارید تجربه کنید.

بازی Kingdom Come: Deliverance یک عنوان نقش آفرینی اول شخص می‌باشد که قرار است به‌ وسیله شرکت دیپ سیلور در سال ۲۰۱۷ منتشر شود.

 

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید