تماشاخانه شماره #۷۳ | نبرد سخت از نوع رباتی

۱۱ مهر ۱۳۹۵ - ۰۸:۳۰

سلام گیمفایی‌های عزیز و دوست داشتنی! امیدوارم در هفته‌ گذشته اوقات و خوب و خوش و موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشته باشید. در هفته‌ای که گذشت، دانش آموزان و دانشجویان به طور جدی وارد سال تحصیلی جدید شدند و به اصطلاح روی غلطک درس و دانشگاه افتادند. حال، می‌دانید پس از گذراندن یک هفته شلوغ و پر رفت و آمد چه چیزی بیشتر از همه به دل می‌نشیند؟ بله درست است؛ یک قسمت از «تماشاخانه». به قسمت ۷۳ تماشاخانه خوش آمدید. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

همه ما از کودکی علاقه داشتیم تا شخصیت‌های محبوب و قهرمانان قدرتمند خود را به جان یکدیگر بیندازیم و بفهمیم قدرت کدام یک به دیگری می‌چربد. این ایده رویایی را مدتی است که استودیوی Bat in the Sun به واقعیت تبدیل کرده است. در هر قسمت از سری پر طرفدار و فوق‌العاده Super Power Beat Down دو شخصیت مشهور از کامیک‌ها، بازی‌های ویدیویی و فیلم‌های مشهور رو در روی یکدیگر قرار می‌گیرند و عوامل این سری با کارگردانی خوب و حرفه‌ای سعی می‌کنند مخاطبان را جذب کنند. در این قسمت از تماشاخانه به سراغ یکی از قسمت‌های سری Super Power Beat Down رفته‌ایم و مبارزه عظیم و نفس گیر دو شخصیت مشهور و محبوب مرد آهنین (Iron Man) و آپتیموس پرایم (Optimus prime) را شاهد هستیم. مرد آهنین که از دل کتاب‌های مصور مارول آمده است را همه می‌شناسند و از آن طرف رهبر روبات‌های آتوبات، آپتیموس پرایم یک روبات غول پیکر و فوق‌العاده مجهز است که از سری Transformers یا تبدیل شوندگان می‌آید. پیشنهاد می‌کنم این مبارزه هیجان انگیز و جذاب را از دست ندهید. تا از یاد نبرده‌ام بگویم که این قسمت، اولین قسمت انیمیشنی سری Super Power Beat Down است.

دانلود با رزولوشن ۱۰۸۰p

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

تا به حال شده در بازی‌های چند نفره خیلی حس زرنگی کنید و با خزیدن مخفیانه پشت یک سری دشمن به خود افتخار کنید؟ خب، در بعضی موارد این حس به حس نا امیدی و بعض تبدیل می‌شود؛ به این ترتیب که شما به پشت یک دشمن می‌رسید، یک نارنجک چسبان به سمت او پرتاب می‌کنید و با لبخندی ملیح منتظر سقط شدن بازی‌باز رقیب می‌مانید. اما در همین حین، بازی‌باز با سرعتی فراتر از سرعت نور باز می‌گردد و شما را به طرز تحقیر آمیزی می‌کشد… لبخند ملیح اینجا جای خود را به بغض می‌دهد. این صحنه و چند صحنه‌ خنده دار دیگر را در شماره ۲۴۱ سری Highlight Reel مشاهده کنید:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

من ابتدا فکر می‌کردم دارک سولز به این دلیل سحت است که هوش مصنوعی آن همه چیز را می‌کشد و بی وقفه به بازی‌باز ضربه می‌زند اما پس از مشاهده یک قسمت از بازی یکی از بازی‌بازان این عنوان، دریافتم که این هوش مصنوعی چقدر هم طبیعی و هوشمندانه عمل می‌کند؛ به این صورت که دشمن ثابت ایستاده است و بازی‌باز خدا را به خاطر حرکت نکردن او شکر می‌کند اما وقتی قصد ضربه زدن به آن را دارد، هوش مصنوعی چنان واکنش ماتریکسی و فوق سریعی انجام می‌دهد که ابتدا فکر می‌کنید فرام سافتور هوش مصنوعی این سری را ماورای تصور طراحی کرده است.

شاید به این مشکل مواجه شده باشید که در بازی‌های چند نفره قصد پرتاب نارنجک یا شلیک کردن یک آر‌پی‌جی را دارید اما یکی از یارانتان دقیقا در زمان شلیک، جلویتان را می‌گیرد؛ حدس می‌زنید چه می‌شود؟ نارنجک یا ار‌پی‌چی به او برخورد کرده و از آن جایی که تاثیری بر سلامتی‌اش نمی‌گذارد، شما را به کشتن می‌دهد. آن زمان است که می‌خواهید به جای یاران دشمن در دورهای بعدی، یار خودی مربوطه را به فجیع ترین شکل ممکن نابود کنید. قسمت ۲۴۲ سری Highlight Reel را از دست ندهید.

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

خب، پس از این ویدیوها، وقت آن است که کمی انرژی مثبت جذب کنیم. در هفته گذشته با Gun Sync یا «موسیقی درمانی با اسلحه» آشنایی پیدا کردید. در این قسمت تماشاخانه یکی دیگر از این خلاقیت‌های فوق‌العاده را برای شما آماده کرده‌ایم:

دانلود با رزولوشن ۷۲۰p

دانلود با رزولوشن ۴۸۰p

امیدوارم خستگی هفته‌ گذشته از تنتان بیرون آمده باشد. تا تماشاخانه هفته بعدی شما را به خدای بزرگ می‌سپارم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید