عناوین جدید سری بازی‌های Assassin’s Creed و Far Cry الزاماً در سال ۲۰۱۷ عرضه نخواهند شد

۸ مهر ۱۳۹۵ - ۰۷:۰۹

سال ۲۰۱۶ اولین سالی بود که از سال ۲۰۰۹ شاهد عرضه یک نسخه جدید از سری بازی Assassin’s Creed نبودیم و انتظار می‌رود که در سال آینده شاهد بازی جدیدی از این سری باشیم اما دو تن از مدیران شرکت یوبی‌سافت به تازگی در مصاحبه‌های خود اعلام کرده‌اند که الزاماً در سال ۲۰۱۷ شاهد عرضه عناوین جدیدی از دو بازی Assassin’s Creed و Far Cry نخواهیم بود.

تامی فرانسوا از شرکت یوبی سافت در صحبت با آی‌جی‌ان اعلام کرد که عناوین جدیدی از هر دو بازی Assassin’s Creed و Far Cry در دست ساخت قرار دارند اما الزامی به ارائه آنها در سال ۲۰۱۷ وجود ندارد. او گفت:

ما پیش از عرضه این بازی‌ها به یکسال زمان برای بررسی آلفای این بازی‌ها زمان نیاز داریم. ما بدنبال فراهم کردن این موضوع هستیم. این موضوع را بدون پرده و رک و راست به شما می‌گویم، در واقع حتی نمیدانم که آیا من اجازه دارم چنین چیزهایی را به شما بگویم یا خیر. این هدفی است که ما بدنبال آن هستیم: کار برروی آلفا آن هم یکسال زودتر تا کیفیت بهتر و عیب‌زدایی بیشتری را داشته باشیم. پس اگر این بدین معنی باشد که عناوین جدید Assassin یا Far Cry در سال ۲۰۱۷ عرضه نشوند، بگذار نشوند.

آقای فرانسوا توضیح داد که وقتی از عبارت آلفا استفاده می‌کند منظور او عرضه یک دموی عمومی، یعنی کاری که به تازگی یوبی سافت با بازی For Honor صورت داد نیست. او توضیح داد که آلفا بدین منظور است که تمامی مراحل بجز نوآوری و عیب زدایی بازی به اتمام رسیده باشند. او گفت:

ما به یک آلفا در سریعترین زمان ممکن نیاز داریم چون زمان بیشتری را برای کارها در اختیار ما باقی خواهد گذاشت تا به عیب زدایی و بهبود بازی بپردازیم و همچنین زمان کافی برای اعمال تغییراتی در بازی خواهیم داشت.

 

می‌دانیم که مجموعه Assassin’s Creed: The Ezio در تاریخ ۱۵ نوامبر (۲۵ آبان ماه) برای دو کنسول پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد. این مجموعه شامل بهبودهایی در گرافیک سری بازی اتزیو خواهد شد اما این مجموعه شامل حالت چند نفره نمی‌باشد. این مجموعه در کنار یک بسته دانلودی مربوط به بخش تک نفره نامشخص و دو انیمیشین کوتاه به نام‌های Embers و Lineage عرضه خواهد شد.

عدم ارائه یک بازی Assassin’s Creed برای استودیوی سازنده فیلم آن یک خبر خوشحال کننده محسوب می‌گردد چراکه طبق توضیحات آقای گیلموت آنها با فضای بیشتری در بازار روبرو خواهند بود و این فرصت را خواهند داشت تا بهترین کار خود را برروی آن انجام دهند.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید