پلي‌استيشن همراه در بهار 2011 عرضه مي‌شود

۸ دی ۱۳۸۹ - ۱۴:۳۷

به‌زودي شايعه قديمي عرضه پلي‌استيشن همراه كه مي‌توان به‌عنوان تلفن هم از آن استفاده كرد به واقعيت تبديل مي‌شود.

به گزارش سرويس فن‌آوري اطلاعات خبرگزاري دانشجويان ايران (ايسنا)، روزنامه آساهي شيمبون ژاپن گزارش داد كه سوني در بهار 2011 يك پلي‌استيشن قابل حمل به بازار عرضه مي‌كند كه به‌عنوان تلفن همراه نيز مي‌توان از آن استفاده كرد.

اين روزنامه گزارش داد كه در اواخر سال 2009 شركت سوني يك نسخه كوچك‌تر از پلي‌استيشن قابل حمل را بازار عرضه كرد كه PSPgo نام داشت. اين محصول با سرويس شبكه سوني پلي‌استيشن مرتبط مي‌شود و از شبكه واي‌فاي براي دانلود نرم‌افزار، موسيقي و فيلم استفاده مي‌كند.

با وجود پيشرفت فزاينده سوني در توليد اين محصول حضور آن در بازار ضعيف بوده و اين شركت درصدد است فروشش را با راهكارهاي جديد مانند اضافه كردن امكانات تلفن همراه به آن، افزايش دهد.

طبق گزارش آساهي شيمبون، محصول جديد پلي‌استيشن كه تلفن همراه نيز هست، توسط سوني اريكسون ساخته مي‌شود و ابتدا در اروپا و سپس در آمريكا عرضه خواهد شد.

مدلی از کنسول بازی PSP با امکان برقراری تماس تلفنی سرانجام به واقعیت خواهد پیوست. به گزارش روزنامه “آساهی” ژاپن، سونی اریکسون بهار سال آینده تلفن همراهی را وارد بازار خواهد کرد که از بازی های کنسول همراه PSP پشتیبانی می کند. گفته می شود “PSP موبایلی” به سیستم عامل آندرویید Gingerbread و صفحه نمایش لمسی مجهز خواهد بود و با نام تجاري ZEUS Z1 عرضه خواهد شد.

0
0

بیشتر بخوانیدنظرات

دیدگاهتان را بنویسید