گیفت کارت
گیفت کارت

بزودی شاهد تغییر نام Battle.net توسط بلیزارد خواهیم بود

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۸:۳۷

بلیزارد اعلام کرد Battle.net به عنوان یکی از شناخته شده‌ترین اسامی که در دنیای بازی‌ها وجود دارد بزودی دستخوش تغییراتی خواهد شد و نام آن تغییر پیدا خواهد کرد.

این نام برای سال‌ها مورد استفاده قرار گرفت و می‌توان شروع آن را با عرضه اولین نسخه از سری بازی Diablo دانست.

با تغیر نام Battle.net هیچ تغییر دیگری در عملکرد و خدمات دهی سیستم آن موجب نخواهد شد و تنها نام آن به Blizzard Tech تغییر پیدا خواهد کرد. بلیزارد تاکید داشت که مراحل تغییرات این نام از هم اکنون شروع شده است و می‌توان در استریمینگ بلیزاد و وُیس بلیزارد آنها را مشاهده کرد. بلیزارد توضیح داد که تغییرات بیشتری در راه خواهند بود.

شرکت بلیزاد به عنوان علت بازنشسته شدن نام Battle.net اعلام کرد:

بدلیل ناکارآمدی و ایجاد سردرگمی برای کاربران

این صحبت بلیزارد مربوط به استفاده از نام Battle.net برای چندین چیز مختلف می‌باشد که ظاهراً مفهوم کلی آن و همچنین ارتباط آن را با بلیزاد بخوبی به بازیکنان انتقال نخواهد داد. این شرکت در ادامه توضیح داد:

در دنیای امروز پشتیبانی چندگانه به همراه قابلیت درک و مفهوم آن مورد انتظار مخاطبین است و عنوان Battle.net عنوانی نبود که الزماً بیانگر هویت و نام ما در پشت آن باشد.

تغییر نام Battle.net طی چند ماه آینده صورت خواهد گرفت و تکمیل خواهد شد.

در اخبار مرتبط اعلام شد که بلیزارد اجازه تغییر BattleTag را به کاربران خود داده است. این تغییر برای بار اول رایگان خواهد بود اما پس از آن بایستی ۱۰ دلار پرداخت کنید.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید