رهبر Sumeria در بازی Sid Meier’s Civilization VI گیلگامش است

۶ مهر ۱۳۹۵ - ۱۰:۰۰

توکی گیمز (۲K Games) و فیراکسیس (Firaxis) امروز اعلام کردند که گیلگامش (Gilgamesh) در عنوان Sid Meier’s Civilization VI سومریا (Sumeria) را رهبری خواهد کرد. برای دریافت اطلاعات بیشتر با وب‌سایت خبری، تحلیلی گیمفا همراه باشید.

اطلاعات مختصر و اندکی از گیلگامش واقعی در دسترس است. این شخصیت اهل سومریا است اما در «حماسه گیلگامش» (Epic of Gilgamesh) به صورت نیمه انسان و نیمه خدا درآمده است. قدرت مخصوص سومریا Epic Quest نام دارد و به این صورت کار می‌کند که هر زمان بازی‌باز یک قرارگاه بربر را تصرف کند، یک پاداش قبیله‌ای دریافت خواهد کرد.

نیروی منحصر به فرد در این تمدن War Cart نام دارد. این نیرو در بین نیروهای اولیه بسیار قدرتمند است و در هنگام مقابله با نیروی نیزه‌ای یا ضد سواره نظام از هیچ پنالتی و مجازاتی رنج نمی‌برد. همچنین حرکت‌های اضافه‌ای در محیط‌های باز انجام می‌دهند.

زیگورات ( Ziggurat) محلی برای بهبود توانایی‌ها و عملکرد آن‌ها است. این مکان جالب که در کنار رودخانه است، دانش و فرهنگ ویژه‌ای را فراهم می‌آورد. متاسفانه نمی‌توان زیگورات را برروی تپه ساخت.

شما می‌توانید به تصاویر مربوط به سومریا در زیر نگاهی بیندازید. بازی Sid Meier’s Civilization VI در تاریخ ۲۱ اکتبر سال جاری برای پلتفرم رایانه‌های شخصی منتشر خواهد شد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید