کنترلر ایکس‌باکس وان از Gear VR پشتیبانی خواهد کرد

۳ مهر ۱۳۹۵ - ۰۱:۴۶

شرکت مایکروسافت امروز اعلام کرد که کنترلر ایکس‌باکس وان از Gear VR پشتیبانی خواهد کرد و بازی Minecraft اولین بازی خواهد بود که با آن سازگاری خواهد داشت.

بازی Minecraft: Gear VR با بروز رسان ماه اکتبر قابلیت کار با کنترلر ایکس‌باکس وان را خواهد داشت. با عرضه آن، تنها کاری که باید انجام دهید این است که از بروز بودن کنترلر خود نیز اطمینان حاصل کرده و سپس از طریق بلوتوث به تلفن همراه خود وصل شوید. این بدین معنی خواهد بود که کنترلرهای قدیمی ایکس‌باکس وان قابلیت پشتیبانی از این قابلیت را نخواهند داشت چراکه آنها به قابلیت بلوتوث دسترسی ندارند. این کنترلر تا پیش از عرضه کنسول ایکس‌باکس وان اس در دسترس قرار نداشت.

کنترلر ایکس‌باکس وان قابلیت کار با بازی‌هایی که در حال حاضر از Gear VR پشتیبانی می‌کنند را خواهد داشت. برخی از این بازی‌های شامل Herobound ،Spirit Champion ،Omega Agent و End Space خواهند بود. شرکت مایکروسافت اعلام کرد که به مرور زمان شاهد اخبار بیشتری در این خصوص خواهیم بود.

Gear VR از چندین تلفن‌ همراه نظیر گالکسی S7، گالکسی S7 Edge، گالسکی Note 5، گالکسی S6 Edge+، گالکسی S6 و گالکسی S6 Edge پشتیبانی خواهد کرد.

در ماه اوت بازی Minecraft قابلیت پشتیبانی از آکیولوس ریفت را بدست آورد. تا زمانیکه شما بازی Minecraft: Windows 10 را در اختیار داشته باشید قابلیت دریافت یک نسخه رایگان از نسخه مربوط به آکیولوس ریفت را خواهید داشت و می‌توانید پا به دنیای واقعیت مجازی بگذارید. بازی Minecraft: Windows 10 برای کلیه کسانیکه نسخه اصلی آن را برای رایانه‌های شخصی از طریق سایت Mojang خریداری کنند رایگان خواهد بود.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید