Konami: نقدهای مختلف درباره بازی PES 2017 موجب موفقیت این عنوان در دراز مدت خواهد شد

۲ مهر ۱۳۹۵ - ۰۰:۴۰
Konami: نقدهای مختلف درباره بازی PES 2017 موجب موفقیت این عنوان در دراز مدت خواهد شد

به‌تازگی سازندگان بازی Pro Evolution Soccer 2017 دیدگاه‌های خود را نسبت به نقدهایی که بر این بازی صورت می‌گیرد، بیان کرده‌اند. در ادامه خبر با گیمفا همراه باشید.

بازی Pro Evolution Soccer 2017 یکی از بهترین عناوین فوتبالی امسال می‌باشد که می‌توانید از تجربه آن لذت ببرید اما با وجود پیشرفت و نکات مثبت زیاد در سری جدید PES، بازهم این بازی نتوانسته است تا به اینجا به فروش خوبی دست پیدا کند با این حال آدام بهاتی، مدیر تولید این بازی معتقد است کیفیت بالای PES 17 موجب می‌شود این عنوان موفقیت خود را در دراز مدت تضمین کند. او در مصاحبه‌ای عنوان کرد:

ما نسبت به نقدهای سازنده‌ای که توسط منتقدان برای بازی PES 17 صورت می‌گیرد حس بسیار خویی داریم.

آدام بهاتی در ادامه صحبت‌هایش به این موضوع اشاره کرد، اگرچه نقدهای مثبت زیادی هم نسبت به بازی PES 17 شکل گرفته است اما سازندگان این عنوان سخت در تلاشند تا کیفیت این بازی را همیشه در مسیر پیشرفت حفظ کنند. به گفته او:

ما برای رسیدن به این هدف در مرحله اول باید کیفیت خوب کنونی را برای مدتی حفظ کنیم زیرا ما مطمعنیم با این روش افراد بیشتری نسبت به بازی ما علاقه‌مند می‌شوند و در نتیجه فروش بیشتری نیز خواهیم داشت. ما خوشبختانه توانسته‌ایم نگاه مردم را نسبت به سری PES در سال‌های گذشته تغییر دهیم اما نباید به همین حد راضی باشیم و از پیشرفت دست بکشیم. ما در حال حاضر در حال پیدا کردن جایگاه خود در میان طرفداران هستیم و برنامه‌هایی برای بهبود بازی PES 17 با انتشار محتوای دانلودی در آینده داریم. ما همیشه دیدگاهی رو به جلو داریم و هدفمان پیشرفت و رشد سری بازی‌های PES می‌باشد.

بازی Pro Evolution Soccer 2017 هم اکنون بر روی رایانه‌های شخصی، کنسولهای پلی‌استیشن ۴ و ۳ و کنسول‌های ایکس باکس وان و ۳۶۰ در دسترس می‌باشد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید