تماشا کنید: نمایش ۱۱ دقیقه‌ای از گیم‌پلی بازی NiOh

۳۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۴:۵۰

در طول رویداد توکیو گیم شوی ۲۰۱۶، کوئی تکمو گیم‌پلی بازی NiOh را به نمایش گذاشت. یویچی اِریکاوا، رئیس کوئی تکمو، در طول این استریم زنده به یکی از منطقه‌ای از بازی رفت که شامل عنکبوت‌های زیادی می‌شود و می‌توان به توانایی‌ و مهارت‌های سامورایی‌ای که بازی‌بازان در دسترس دارند هم نگاهی داشته باشیم.

نقطه اوج این گیم‌پلی مربوط به جنگ با یک یوکای به نام Jorogumo می‌شود. با توجه به اساطیر ژاپنی، Jorogumo یک عنکبوت غول‌پیکر است که می‌تواند خود را به قالب یک زن تغییر دهد. با این حال، در NiOh، او تغییر شکل زیادی نخواهد داد و بخشی از وی را زن و بیشتر بخش دیگرش را عنکبوت غول‌پیکر تشکیل می‌دهد. اِِریکاوا هم مدت زیادی در برابرش زنده نمی‌ماند.

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

کوئی تکمو تاریخ انتشار NiOh را برای ۹ فوریه سال ۲۰۱۷ (پنج‌شنبه ۲۱ بهمن ۱۳۹۵) به‌صورت انحصاری برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ تایید کرده است. یک بتا از بازی هم به‌تازگی کامل شده بود و سازندگان گفته‌اند بازخوردهای طرفداران از آن را در نسخه نهایی اجرا خواهند کرد.

Nioh داستان فردی به نام William Adams را دنبال می‌کند؛ مردی که برای سامورایی شدن به ژاپن سفر کرده است:

بازی‌بازان به کشف جهانی فریبنده و عمیق که فرهنگ عامه ژاپن و تاریخ را ترکیب کرده است می‌پردازند. گیم‌پلی سخت Nioh بازی‌بازان را در برابر موجودات دلهره‌آور و بسیار قدرت‌مندی قرار می‌دهد. گیم‌پلی Nioh، بازی‌بازان را تشویق می‌کند تاکتیک‌های دشمنان خود را یاد گیرند و از آن‌ها به عنوان مزیت خود در مبارزات استفاده کنند.

William Adams، شخصیت اصلی بازی، در برابر یوکایی‌های خطرناک به تنهایی مبارزه نمی‌کند و شخصیت‌های مختلفی به او در سفرش به ژاپن کمک خواهند کرد. Hanzo Hattori، رئیس یک قبیله معروف نینجاها، راهنمای William Adams برای سفر به آن کشور است. Ginchiyo Tachibana (همسر رئیس قبیله تاچیبانا یعنی Muneshige) هم به William Adams با استفاده از توانایی مبارزه ماهرانه خود یاری می‌رساند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید