گیفت کارت
گیفت کارت

تماشا کنید: تریلر زمان عرضه Destiny: Rise of Iron

۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۴

با آنکه جدیدترین بسته گسترش دهنده بازی Destiny یعنی Rise of Iron در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) منتشر خواهد شد اما بانجی تریلر زمان عرضه آن را اکنون منتشر کرده است.

بسته Rise of Iron چهارمین بسته گسترش دهنده بازی Destiny می‌باشد. پیش از این بسته شاهد ارائه بسته‌های The Dark Below ،House of Wolves و The Taken King بودیم. جدیدترین بسته این بازی در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان ارائه خواهد شد و شامل ابزار و زره جدید، ماموریت‌های جدید، سلاح و نقشه‌های Crucible جدیدی می‌شود.

بانجی همچنین وسیله‌ای را به نام Gjallarwing معرفی نمود که در طراحی آن از وسیله Sparrow الهام گرفته شده است و کلیه کسانیکه بسته گسترش دهنده Rise of Iron را پیش خرید کنند نسخه‌های سیاه و نقره‌ای آن را دریافت خواهند نمود.  همچنین این افراد یک پرتاب کننده راکت جدید به نام Gjallarhorn نیز دریافت خواهند نمود. یک رید (raid) جدید به نام Wrath of the Machine نیز در این بازی موجود خواهد بود که سه روز بعد از عرضه گسترش دهنده نامبرده خواهد آمد.

بسته Rise of Iron دارای کمپین داستانی جدید و موقعیت جدیدی به نام Plaguelands و همچنین یک فضای اجتماعی جدید به نام Felwinter Peak می‌باشد.

در ادامه تریلر زمان عرضه Destiny: Rise of Iron را مشاهده خواهید کرد:

دانلود با کیفیت ۱۰۸۰p

دانلود با کیفیت ۷۲۰p

دانلود با کیفیت ۴۸۰p

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید