بهینه‌ساز بعدی بازی Destiny در روز دوشنبه منتشر خواهد شد

۲۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۶:۰۵

بانجی لیستی از مشکلات بازی Destiny را تهیه کرده است که بزودی از طریق ارائه بهینه‌ساز برطرف خواهند شد. در روز دوشنبه پیش رو یعنی ۱۹ سپتامبر (۲۹ شهریور ماه) دو بهینه‌ساز برای این بازی منتشر خواهد شد که باگ‌های اتفاقی و ناخواسته بوجود آمده در بهینه‌ساز ۲٫۴٫۰ را برطرف خواهند کرد.

بهینه سازهای ۲٫۴٫۰٫۱ و ۲٫۴٫۰٫۲ بهینه سازهایی هستند که در روز دوشنبه شاهد ارائه آنها خواهیم بود.

بانجی مشکلاتی نظیر Film Grain ،Revive Timers ،چند باگ Quest Tracking و مشکلات مربوط به Lord Shaxx در Crucible را معرفی کرده‌ است و همچنین در پستی موضوعات و مشکلات زیر را اعلام نموده‌ است که از وجود آنها مطلع بوده و در حال بررسی و برطرف سازی آنها می‌باشند:

  • Clan Rosters بار دیگر در بازی فعال خواهد بود. جهت دریافت اطلاعات بیشتر در مورد Clan Rosters به راهنمای آن مراجعه کنید.
  • مسابقات خصوصی اکنون در دسترس هستند. بازیکنانی هستند که امکان برخورد با ارور QUAIL را در صورتیکه بازیکنان بسیاری در یک زمان قصد ملحق شدن به Fireteam را داشته باشند دریافت خواهند کرد. اگر با این موضوع مواجه شدید یک بار دیگر برای ملحق شدن با Fireteam اقدام کنید.
  • ارتقای Destiny – The Collection در حال حاضر برای برخی از بازیکنان واجد شرایط غیرفعال می‌باشد. ما در حال کار برروی این موضوع هستیم تا در اولین فرصت ممکن آن را برطرف نماییم.
  • جوایز رویدادهای عمومی مربوط به بروزرسانی ۲٫۴٫۰ هنوز در بازی تاثیر داده نشده‌اند. این تغییرات با ارائه Destiny: Rise of Iron در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) روی خواهند داد.
  • The Consumed Ghost Shell دیگر دارای آیکون مسابقات خود در بازی نمی‌باشد. ما در حال بررسی علت این موضوع هستیم.
  • The Firefly Perk برای برخی از بازیکنان همچنان احتمال وقوع کرش‌هایی را در برخی موقعیت‌ها خواهد داشت. ما به بررسی‌های خود در مورد این موضوع ادامه خواهیم داد.
  • Taken War Heroic Strikes در حال حاضر مشکلی با جوایز Legendary Marks دارد. برروی این موضوع در حال بررسی هستیم.
  • The Chroma Grimoire Card در حال حاضر برای بازیکنان جدید Destiny غیرفعال است. بطور فعالانه در حال بررسی موضوع هستیم.
  • The Warlock Exotic Helmet “The Stag” در حال حاضر در Exotic Armor Blueprint Collection غیرفعال است. بطور فعالانه در حال بررسی موضوع هستیم.

بسته Rise of Iron چهارمین بسته گسترش دهنده بازی Destiny می‌باشد. پیش از این بسته شاهد ارائه بسته‌های The Dark Below ،House of Wolves و The Taken King بودیم. جدیدترین بسته این بازی در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن۴ و ایکس‌باکس‌وان ارائه خواهد شد و شامل ابزار و زره جدید، ماموریت‌های جدید، سلاح و نقشه‌های Crucible جدیدی می‌شود.

بانجی وسیله‌ای را به نام Gjallarwing معرفی نمود که در طراحی آن از وسیله Sparrow الهام گرفته شده است و کلیه کسانیکه بسته گسترش دهنده Rise of Iron را پیش خرید کنند نسخه‌های سیاه و نقره‌ای آن را دریافت خواهند نمود.  همچنین این افراد یک پرتاب کننده راکت جدید به نام Gjallarhorn نیز دریافت خواهند نمود. یک رید (raid) جدید به نام Wrath of the Machine نیز در این بازی موجود خواهد بود که سه روز بعد از عرضه گسترش دهنده نامبرده خواهد آمد.

در خبری دیگر بانجی تایید کرد که پشتیبانی از پلی‌استیشن ۴ پرو به همراه بسته Rise of Iron در دسترس قرار نخواهد گرفت اما احتمال پشتیبانی آنها از این کنسول جدید در آینده امکان پذیر است.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید