شرکت استودیوهای جهانی الکترونیک آرتز معرفی شد

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۰۴

الکترونیک آرتز که به عنوان ناشر بازی‌های جدید Battlefield 1 و Titanfall 2 نیز شناخته می‌شود، در حرکتی جدید اقدام به جمع کردن استودیوهای خود زیر نام شرکتی به نام استودیوهای جهانی الکترونیک آرتز (EA Worldwide Studios) کرده است. این خبر رسما توسط اندرو ویلسون به عنوان مدیر اجرایی الکترونیک آرتز اعلام شده است و جزئیات آن را می‌توانید در ادامه مطلب مرور کنید.

این بروزرسانی در سازمان دهی، باعث می‌شود استودیوهایی از جمله ماکسیس و الکترونیک آرتز موبایل کنار یکدیگر قرار گیرند. هدایت آنها بر عهده سامانتا راین خواهد بود که ریاست بایوور را هم در دست می‌گیرد. راین می‌بایستی گزارشات خود را به پاتریک سادرلند ارائه دهد که رئیس استودیوهای جهانی الکترونیک آرتز است.

در این حرکت اعضای تیم موتور فراست‌بایت نیز وارد بخش تکنولوژی خواهند شد و هدایت آنها را کن ماس به عنوان مسئول ارشد بخش تکنولوژی عهده دار است.

این حرکت از سوی الکترونیک آرتز، با هدف “قرار دادن بازیبازان در اولویت” صورت گرفته است؛ شعاری که پیتر موور در برابر اعلام الکترونیک آرتز به عنوان بدترین شرکت آمریکایی، طی چندسال اخیر بارها مطرح کرده است.

به موجب برنامه ابتدا-بازیباز، الکترونیک آرتز اقدامات مختلفی را انجام می‌دهد به عنوان مثال بتاهای گوناگون برگزار می‌کند، مراحل ابتدایی ساخت بازی‌ها را نشان می‌دهد و در صورت لزوم، برای افزایش کیفیت بازی‌ها تاخیر به وجود خواهد آمد.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید