صحبت‌های بتسدا در رابطه با بهبود گرافیکی بازی‌های آینده این شرکت

۲۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۲:۰۰
بتسدا چیزهای زیادی برای گفتن و نشان دادن در رویداد E3 2017 خواهد داشت!

به‌تازگی در رابطه با موضوع سطح گرافیک بازی‌های شرکت بتسدا با یکی از مقامات ارشد این شرکت گفتگویی انجام شده‌است. در ادامه با گیمفا همراه باشید.

عناوین شرکت بتسدا همواره طرفدارن بسیار زیاد خود را داشته‌است، عناوینی همچون Oblivion و Skyrim و جدیدترین بازی این شرکت Fallout 4، همگی از بازی‌های خوب و موفق دنیای بازی‌های ویدیویی محسوب می‌شوند، با این تفاسیر نباید چشم را روی حقیقت بست. بازی Oblivion در زمان خود گرافیک خوبی داشت، بازی Skyrim نیز از استایل هنری خوبی بهره‌مند بود اما در مورد کیفیت گرافیکی بازی Fallout 4 باید بگوییم که این عنوان اصلا در حد انتظار ضاهر نشد و کیفیت بصری زشت و بی روحی داشت.

اخیرا پیت هاینز از شرکت بتسدا مصاحبه‌ای با Metro UK درباره مشکلات مربوط به کیفیت گرافیکی بازی‌های این شرکت داشته‌است. هاینز به این موضوع اشاره کرد که شرکت بتسدا همواره دوست دارد در عناوین خود از کیفیت گرافیکی بالایی استفاده کند و در این زمینه برتر باشد اما برای ما در درجه اول گیم پلی بازی اهمیت دارد.

ما همیشه می‌خواهیم بازی‌های ما تا جایی که امکان دارد در زمینه‌های خود کامل و قابل قبول به‌نظر برسند و این موضوع از نظر ما یعنی خلق حهانی بسیار بزرگ که بازیباز با آن خو بگیرد و برای رسیدن به این هدف مهم باید بعضی چیزهایی را فدا کرد. در ساخت یک بازی هر چیز قیمتی دارد و باید از بعضی فاکتورها برای رسیدن به هدف بالاتر چشم‌پوشی کرد.

دیدگاه آقای هاینز عادلانه به‌نظر می‌رسد، نمی‌توانیم توسعه دهنده بازی را برای طریقه دیدگاهش نسبت به ضعف‌های بازی سرزنش کردو در این نسل به اندازه کافی بازی با گرافیک بسیار خوب داشته‌ایم و این موضوع که شرکت بتسدا از یک دریچه جدید به موضوع گرافیک بازی‌ها نگاه می‌کند بسیار جالب به‌نظر می‌رسد. در پایان امیدواریم عناوین آینده این شرکت مانند Fallout 5 و Elder Scrolls 6 از نظر گرافیکی بسیار بهتر و در سطح بسیار بالاتر  نسبت به عناون Fallout 4 ظاهر شوند.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید