کنترلرهای جدید رنگی ایکس‌باکس وان به همراه یک هدست ویژه معرفی شدند

۲۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۱۸

شرکت مایکروسافت امروز چند لوازم جانبی جدید برای ایکس‌باکس وان معرفی کرد که در طراحی آنها از رنگ‌های جدیدی استفاده شده است.

کنترلر جدید ایکس‌باکس وان اس که از قابلیت بلوتوث نیز استفاده می‌کند بزودی در دو رنگ مختلف در دسترس خواهد بود. یکی از این کنترلرها به رنگ آبی می‌باشد که این رنگ در بیشتر نقاط آن همچون d-pad و analog sticks به چشم می‌خورد. کنترلر دیگر به رنگ متالیک قرمز موجود است که در طراحی آن از ترکیب رنگ قرمز و سیاه استفاده شده است و نتیجه منحصر بفردی را به ارمغان آورده است.

کنترلر آبی از تاریخ ۲۷ سپتامبر (۶ مهر ماه) به قیمت ۶۵ دلار در ابتدا از طریق استور مایکروسافت و بست بای در آمریکا در دسترس خواهد بود و هنوز در مورد فروش آن در فروشگاه‌های دیگر صحبتی نشده است. کنترلر دیگر به قیمت ۷۰ دلار در آمریکا، کانادا و انگلستان در تاریخ ۴ اکتبر (۱۳ مهر ماه) در دسترس خواهد بود.

این استایل جدید از کنترلرها همچنین دارای یک رنگ تماماً سیاه نیز می‌باشد که در نقطه مقابل نسخه سفید آن که در زمان عرضه در کنار ایکس‌باکس وان اس قرار دارد می‌باشد. این کنترلر به همراه یک کابل یو‌اس‌بی در اواخر این ماه یا به همراه یک آداپتور وایرلس ایکس‌باکس که امکان استفاده از آن برای رایانه‌های شخصی نیز وجود دارد در ماه اکتبر عرضه خواهد شد. هر دوی این نمونه‌های سیاه رنگ ۶۰ دلار قیمت خواهند داشت.

در نهایت، شرکت مایکروسافت یک نسخه منحصر بفرد و ویژه از هدست استریوی خود را معرفی کرد. این هدست به رنگ سفید جهت ست شدن با کنترلر سفید موجود ایکس‌باکس وان اس موجود خواهد بود. این هدست در استور مایکروسافت و گیم استاپ در آمریکا به قیمت ۶۵ دلار در اواخر ماه اکتبر در دسترس خواهد بود.

در ادامه تصاویر این ۳ کنترلر و یک هدست معرفی شده را مشاهده خواهید کرد:

 

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید