گیفت کارت
گیفت کارت

پنج بازی جدید به لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه شدند

۱۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۳:۱۰

لیست بازی‌های پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت همچنان در حال توسعه بوده و این بار نوبت به پنج بازی Bayonetta ،de Blob 2 ،Arkanoid Live ،Of Orcs and Men و QIX++ رسیده است.

لری هرب (معروف به مِیجر نلسون) اعلام کرد که پنج بازی اعلام شده به برنامه پشتیبانی از نسل قبل شرکت مایکروسافت اضافه شده‌اند. البته طبق اعلام هرب بازی Of Orcs and Men برای همه مناطق در دسترس نیست و اینطور که بنظر می‌رسد آمریکا یکی از این مناطق می‌باشد.

اگر هم اکنون هر یک از این پنج بازی را برروی کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ دارا می‌باشید، بازی مورد نظر بصورت خودکار به لیست بازی‌های ایکس‌باکس وان شما اضافه خواهد شد، در غیر اینصورت برای دریافت آنها باید از طریق Xbox.com اقدام کرده و برای دریافت Arkanoid Live و QIX++ هر کدام ده دلار و برای Bayonetta و de Blob هر کدام ۲۰ دلار پرداخت کنید.

این دومین بار در این هفته است که بازی‌هایی به برنامه پشتیبانی از نسل قبل مایکروسافت اضافه می‌شوند. پیش از این شاهد اضافه شدن ۳ بازی Deathspank: Thongs of Virtue ،Bejeweled 3 و Gatling Gears به این برنامه بودیم.

برای کسانیکه با برنامه پشتیبانی از نسل قبل آشنایی ندارند باید گفت که این برنامه به بازیکنان ایکس‌باکس وان اجازه خواهد داد تا به اجرای بازی‌های کنسول ایکس‌باکس ۳۶۰ بپردازند و طبق اعلام مایکروسافت تاکنون کاربران اقدام به سپری کردن ۱۴۵ میلیون ساعت در بازی‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ برروی کنسول ایکس‌باکس وان کرده‌اند. در حال حاضر لیست بازی‌های این قابلیت به بیش از ۲۳۰ بازی رسیده است و بازی‌های بیشتری نیز در راه می‌باشند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید