آخرین بسته گسترش دهنده بازی Call of Duty: Black Ops 3 برای پلی‌استیشن ۴ هم اکنون در دسترس است

۱۶ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۲:۵۷

آخرین بسته گسترش دهنده بازی Call of Duty: Black Ops 3 با نام Salvation امروز برای دارندگان کنسول پلی‌استیشن ۴ منتشر شد.

این بسته تنها عنوان آخرین محتویات اضافه این بازی را یدک نمی‌کشد بلکه این بسته پایانی است بر کمپین Zombies Origins که سال‌های گذشته شروع شده بود.

این بسته گسترش دهنده شامل چهار نقشه مربوط به حالت چند نفره، شامل یک فرم کاملاً جدید از Citadel و Micro خواهد بود. نقشه دیگر Outlaw نام دارد و یک استایل وسترن را شامل می‌شود می‌توان گفت که بازسازی یکی از نقشه‌های بازی Call of Duty: Black Ops 2 می‌باشد. آخرین نقشه این بازی Rupture نام دارد که بازسازی دوباره‌ای از نقشه بازی Call of Duty: World at War می‌باشد.

برای حالت زامبی، بسته Salvation  یک مرحله به نام Revelations اضافه خواهد کرد. این مرحله پایانی است برای حماسه Origins Zombies که از هشت سال پیش با بازی Call of Duty: World at War شروع شده بود. در این مرحله، شخصیت‌های اصلی یعنی Richtofen ،Dempsey ،Takeo و Nikolai بلاخره هویت Doctor Monty را شناسایی می‌کنند. این مرحله در واقع مرحله نهایی بر ضد یک شیطان باستانی در یک نبرد نهایی میان انسان و مردگان خواهد بود.

بسته Salvation  شامل DLC pass پنجاه دلاری بازی Black Ops 3 می‌باشد که امکان خرید آن به تنهایی به قیمت ۱۵ دلار محیا می‌باشد.

مارک لمیا به عنوان رئیس تری‌آرک در بیانیه‌ای اعلام کرد:

تیم ما در تری‌آرک بطور خستگی ناپذیری کار کردند تا سال شگفت انگیزی را برای بازیکنان Call of Duty: Black Ops 3 خلق کنند و امیدواریم که طرفداران ما از اجرای آن به همان شکلی که در ساخت آن برنامه داشتیم سرگرم شده باشند. انتشار Revelations دارای ارزش احساساتی بسیاری است، این ماجراجویی بود که از هشت سال پیش شروع شد و طی یک داستان ویژه که برای طرفداران در نظر گرفته بودیم روی داد.

بسته Salvation ابتدا برروی کنسول پلی‌استیشن ۴ عرضه شده است که علت آن قرار داد انحصاری زمانی بین شرکت‌های اکتیویژن و سونی می‌باشد. اگر تجربه‌ای که از گذشته بدست آمده است درست باشد، این بسته یک ماه دیگر برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی عرضه خواهد شد.

بسته‌های گسترش دهنده پیشین بازی Black Ops 3 با اسامی Awakening ،Eclipse و Descent عرضه شده بودند و کلیه آنها شامل DLC pass پنجاه دلاری این بازی می‌شوند.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید