سازنده‌ی Metro: Last Light در فیس‌بوک به عنوان جدیدش اشاره دارد

۱۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۱:۰۹

سازنده‌ی Metro 2033 و Metro: Last Light یعنی ۴ای گیمز، زیاد راجع به عنوان جدیدش سر و صدا نکرده و در سکوت به‌سر برده است. بسیاری حدس می‌زنند که بازی جدید این شرکت، نسخه‌ای جدید از سری Metro باشد و ظاهرا همین‌طور است و این شرکت در فیس‌بوک، اشاراتی به آن داشته که می‌توانید در ادامه جزئیات بیشتری را مرور کنید.

طرفداران ۴ای گیمز و آخرین عنوانش یعنی Metro: Last Light، سعی در تشریح آخرین پست فیس‌بوک این شرکت داشته‌اند. تصویر منتشرشده در فیس‌بوک، تصویری ساده است که یکی از دفاتر ۴ای گیمز را به‌نمایش می‌گذارد.

با این حال، اگر کمی دقت را چاشنی کار کنید و بالای تصویر را بنگرید، به‌وضوح ساعتی را مشاهده خواهید کرد که در حال شمارش معکوس بوده و به سقف وصل شده است. با توجه به اینکه این عکس دو روز پیش آپلود شده، چیزی حدود ۳۱ روز تا اتفاقی خاص از ۴ای گیمز مانند معرفی و نمایشی جدید باقی مانده است.

خود تصویر منتشر شده گویای همه چیز است و داستانی را برای خود تعریف می‌کند. با کمی نگاه‌کردن به کامپیوترهای موجود در دفتر، شاهد نوعی تاسیسات زیرزمینی یا مترو-مانند خواهید بود و همین می‌تواند نشانه‌ای بر یک Metro جدید باشد.

خیلی‌ها منتظر این رونمایی و اتمام شمارش معکوس هستند تا ببینند که چه چیزی در انتظارشان است و حدس و گمان‌هایی هم درکنار انتظارشان دارند که شاید شاهد نسخه‌ی سوم Metro باشیم. Metro 2033 Redux و Metro: Last Light Redux هم‌اکنون برای پلی‌استیشن۴، ایکس‌باکس‌وان و رایانه‌های شخصی دردسترس است و به‌نوعی، جدیدترین نسخه محسوب می‌شود، گرچه آخرین نسخه‌ی اصلی همان Last Light معمولی است و دو عنوان مذکور بازسازی‌شده‌اند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید