قهرمان جهان UFC در Call of Duty: Infnite Warfare حضور دارد + اطلاعات جدید

۱۴ شهریور ۱۳۹۵ - ۲۳:۳۸

به‌نظر می‌رسد کانر مک‌گرگور، قهرمان جهان UFC، در بازی Call of Duty: Infnite Warfare حضور دارد. ما دقیقا نمی‌دانیم او در بازی چه نقشی خواهد داشت و توئیت وی در رابطه با حضورش در بازی هم چیزی را مشخص نمی‌کند گرچه کانر ظاهرا برای کار ظبط حرکات دعوت شده که نشان می‌دهد باید شاهد حضور او در بخش داستانی بازی باشیم.

Call of Duty: Infnite Warfare همچنین سیستم حرکتی جدیدی دارد که به بازی‌بازان اجازه می‌دهد در وسط نبرد ادا و شکلک در بیاورند. جردن هرش، مدیر طراحی بخش چندنفره بازی، طی مصاحبه خود با charlieINTEL راجع به چگونگی کار کردن این سیستم جدید توضیحاتی را ارائه کرد:

ما در حال حاضر سیستم حرکتی جدیدی را در بازی داریم؛ شما می‌توانید دکمه برروی کنترلر خود را فشار دهید و شخصیت شما در بخش چندنفره به ادا و شکلک در آوردن می‌پردازد. این حرکات درون بازی هستند بنابراین اساسا قادر خواهید بود به اطرف بروید و با این کار به شخصی تلنگر بزنید. ترجیحا بهتر است قبل از کشتن یک نفر، این کار را انجام دهید تا آن‌ها در قسمت Kill-Cam بتوانند آن را مشاهده کنند.

در نهایت، هرش در طول مصاحبه خود همچنین تایید کرد در بخش چندنفره بازی حالت Theater وچود ندارد.

Call of Duty: Infinite Warfare در ۴ نوامبر (جمعه ۱۴ آبان) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. اگر نسخه Legacy را خریداری کنید، Call of Duty: Modern Warfare Remastered را دریافت خواهید کرد.

شما می‌توانید تریلر بخش چندنفره Call of Duty: Infinite Warfare را در این بخش و بخش چندنفره نسخه بازسازی شده Call of Duty; Modern Warfare را هم در این بخش مشاهده کنید.

نقشه محبوب Terminal از Call of Duty: Modern Warfare 2 هم در Infnite Warfare بازسازی می‌شود که در واقع شکل و ظاهر آن هم برای سازگاری با تم فضایی نسخه جدید این سری تغییر کرده است. شما می‌توانید در این بخش با مشاهده ویدیوی گیم‌پلی آن، نگاهی به این تغییرات بیندازید.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

 • Parsa-g گفت:

  من نمیدونم چرا هر شوتر با تم آینده که بازی میکنم، شب خوابم نمیبره Neutral
  از ،AW , BO 3 ,بگیر تا کرایسیس و titan fall Thinking
  اینم فکرنکنم بگیرم.

  البته از آنلاتینش نمیشه گذشت…
  شاید یه سیخونکی تو گیمنت زدیم بهش Evil Grin

  0
  0
 • Amin98 گفت:

  واقعا من توی بعضی از نظرا میمونم!!!!
  بتل ارزش نگاه کردن نداره!!!!! فقط کالاف!!!!
  کالاف بازی خوبیه اما تخیلی به شدت مزخرف!!!!
  دوستانی هم که با بعضی از نظراتشون تاریخ گیم میبرن زیر سوال خواهش نکنید اقا نکینید اینکار نوووووب هستی باش تاریخ زیر سوال نبر اه
  نسل جدیدیا گند زدن به همه چیز
  منفی بدید حال کنیم

  0
  0