گیفت کارت
گیفت کارت

بزودی بازی‌های Marvel: Avengers Alliance شرکت دیزنی غیرفعال خواهند شد

۱۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۳:۰۲

شرکت دیزنی پیش از این در ماه می اعلام کرده بود که بازی Disney Infinity غیرفعال خواهد شد اکنون این شرکت خبر از غیرفعال شدن دو بازی دیگر یعنی سری بازی Marvel: Avengers Alliance و Marvel: Avengers Alliance 2 داده است که تنها ۶ ماه از انتشار آن می‌گذرد.

دیزنی در سایت خود اعلام کرد:

امروز اعلام می‌کنیم که بازی‌های Marvel: Avengers Alliance و Marvel: Avengers Alliance 2 برروی کلیه پلتفرم‌ها شامل اپ استور، گوگل پلی، اپ استور آمازون، استور ویندوز فون و فیس بوک بزودی غیر فعال خواهند شد. از امروز دیگر قادر به دریافت هیچ خرید یا دانلودی نخواهیم بود اما این بازی‌ها تا تاریخ ۳۰ سپتامبر (۹ مهر ماه) در دسترس خواهند بود.

از دلایل این اقدام دیزنی، تمرکز این شرکت برروی بازی‌های آنلاین و موبایل دیگر و توسعه برنامه‌های موبایل دیزنی عنوان شده است. این شرکت اعلام کرد:

ما شور و اشتیاق بازیکنان خود را درک می‌کنیم و تصمیم گرفته شده تصمیم سختی برای ما بوده است اما ما برنامه داریم تا تمرکز و تلاش خود را برروی بازی‌های جدیدی برای طرفداران خود قرار دهیم. از کلیه شما بابت اجرای این بازی‌ها سپاسگذاریم.

مشخص نیست که آیا دیزنی اقدام به بازپرداخت هرینه‌های پرداخت شده از سوی طرفداران خواهد نمود یا خیر.
بازی‌های دیگر Marvel نظیر Marvel Heroes و Marvel: Contest of Champions تاکنون تحت تاثیر اقدامات اخیر دیزنی قرار نگرفته‌اند.

۳۰ سپتامبر همان تاریخی است که بازی Disney Infinity نیز از دسترس خارج خواهد شد.

سخنگوی دیزنی در بیانیه اخیر خود اعلام کرده است که:

برای مدت چهار سال بازی Marvel: Avengers Alliance یکی از بازی‌های موفق ما بوده است و ما امیدوار بودیم که این موفقیت با بازی Marvel: Avengers Alliance 2 ادامه داشته باشد اما این عنوان نتوانست انتظارات ما را برآورده کند. در نتیجه ما تصمیم گرفتیم تا کلیه تمرکز و تلاش خود را برروی ساخت بازی‌ها و تجربه‌های جدیدی قرار دهیم.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید