گیفت کارت
گیفت کارت

احتمال بازگشت سری بازی NCAA Football شرکت الکترونیک آرتز وجود دارد

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۳۶

پیتر مور به عنوان مدیر اجرایی شرکت الکترونیک آرتز در مصاحبه جدیدی اعلام داشته است که سری لغو شده NCAA Football این شرکت احتمال بازگشت خواهد داشت.

در مصاحبه با سایت آی‌جی‌ان، آقای مور، فردی که پیش از این مسئول بخش ورزش شرکت الکترونیک آرتز بوده است گفت روزی که این شرکت تصمیم به لغو ساخت این سری بازی گرفت، روز ناراحت کننده‌ای بوده است.
موضوع لغو ساخت این سری بازی در جهت جبران هزینه‌های دعاوی حقوقی این شرکت صورت گرفت که براساس صحبت‌های آقای مور هزینه‌های وکلا به قدری افزایش یافته بودند که آنها قادر بودند با آن هزینه یک بازی جدید تولید کنند. او گفت:

اتفاقی که برای سری بازی NCAA Football افتاد، درگیری آن با مسائل و مشکلات بزرگتری بود. روزیکه تصمیم به لغو ساخت آن گرفتیم روز ناراحت کننده‌ای بود. آن روز روزی بود که ما متوجه شدیم که هزینه وکلایمان به قدری سنگین شده است که از سود و درآمد ما پیشی گرفته است.

زمانیکه شرکت الکترونیک آرتز تصمیم به لغو ساخت سری بازی NCAA Football گرفت، دعوای حقوقی این شرکت هنوز به پایان نرسیده بود و شرکت الکترونیک آرتز تصمیم گرفت که در آینده نزدیک بازی‌های بیشتری را تولید کند چراکه آنها دیگر قادر به پذیرش خطر پذیری نبودند و در نهایت اعلام کردند که:

ما دیگر نمی‌توانیم این کار را انجام دهیم.

آخرین بازی از سری بازی NCAA Football شرکت الکترونیک آرتز، بازی NCAA Football 14 بود. براساس صحبت‌های آقای مور با وجود تمام مشکلات ممکن است که NCAA Football 14 آخرین بازی از این سری نباشد. او گفت:

اعتقاد دارم که روزی بار دیگر کار خود را برروی آن شروع خواهیم کرد.

همچنین در این مصاحبه آقای مور اعلام کرد که هیچ یک از اعضای استودیوی تیبورون الکترونیک آرتز در پی لغو ساخت فرانچایز NCAA Football، کار خود را از دست نداده‌اند و تنها موقعیت شغلی آنها تغییر کرده است.

آقای مورد هم اکنون سمت مدیر ارشد بخش مسابقات شرکت الکترونیک آرتز را بر عهده دارد.

پیش از لغو پروژه ساخت سری بازی NCAA Football، شرکت الکترونیک آرتز قصد داشت که عنوان جدید آن را تحت نام NCAA Football 15 در سال ۲۰۱۴ تولید کند اما بدلیل دعوای حقوقی پیش آمده بین الکترونیک آرتز و NCAA و دانشجویان ورزشکار، در نهایت پروژه ساخت این سری بازی متوقف شد.

دعوای حقوقی از جایی شروع می‌شود که در ماه جولای سال ۲۰۱۳، شاهد بیانیه‌ای از سوی NCAA بودیم که در آن اعلام کرده بود دیگر مجوزی به شرکت الکترونیک آرتز جهت تولید بازی صادر نخواهد شد و علت آن شباهت برخی بازیکنان موجود در بازی با دانشجویان ورزشکار مطرح شده است، چراکه شرکت الکرتونیک آرتز تنها اجازه استفاده از عنوان و لوگوی NCAA را داشته است و نه چیز دیگری.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید

  • یکی از پست ترین و شیطانی ترین سازمانها تو کل دنیا همین NCAA هست که سر هیج و پوج تاسیس شد و حالا رسما در قرن بیست و یکم مشغول به ” برده داری مدرن ” هست و کسب درآمد هنگفتی از زحمت و تلاش بی پاداش دانشجویان ورزشکار بخصوص دانشجویانی که قوتبال آمریکایی بازی میکنن و اکثرا سیاهپوست هستن داره بطوریکه حتی اگر یک دانشجو بابت زحمتی که برای تیم میکشه ( تو هر رشته ای ) مبلغی یا پاداشی دریافت کنه فوری اون دانشجو توسط NCAA محروم میشه و از دانشگاهی که بخاطر استعداد ورزشی اون دانشجو رو پذیرفته و تحصیلات رایگان براش فراهم کرده بلادرنگ اخراج میشه …. آمریکا کشور دوست داشتنی هست ولی بعضی مشکلاتی داره مثل همین مورد و مشکل دسترسی آسان به اسلحه برای همه و همچنین دونالد ترامپ که برای یک کشور فوق مدرن تو قرن بیست و یکم بسیار خجالت آور و تاسف بار هست.

    0
    0