گیفت کارت
گیفت کارت

بسته گسترش دهنده Nuka-World بازی Fallout 4 هم اکنون در دسترس است

۱۰ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۳۳

بسته گسترش دهنده Nuka-World بازی Fallout 4 که آخرین محتوای اضافه برای این بازی خواهد بود از دیروز در دسترس کاربران قرار گرفته است.

بسته Nuka-World با فضای آخرالزمانی‌اش، شما را در یک شهر بازی قرار می‌دهد و مراحل، اسلحه‌ها و چیزهای جدید دیگری به بازی Fallout 4 اضافه خواهد کرد. این بسته به تنهایی ۲۰ دلار قیمت خواهد داشت و امکان دریافت آن توسط DLC Pass به قیمت ۵۰ دلار وجود خواهد داشت که شامل کلیه بسته‌های گسترش دهنده پیشین این بازی نیز خواهد شد.

شرکت بتسدا در پست اخیر خود نحوه دریافت آخرین بسته گسترش دهنده ارائه شده را توضیح داده است. برای دریافت Nuka-World، پیش از هر چیز باید اطمینان حاصل کنید که ورژن بازی Fallout 4 شما از طریق آخرین بروز رسان منتشر شده برای آن به ۱٫۷ تغییر کرده باشد تا امکان نصب این محتوای جدید امکان پذیر گردد. در ادامه توضیحات ارسال شده توسط بتسدا را مشاهده خواهید کرد که مربوط به دریافت ماموریت‌های جدید می‌باشد:

  • بسته Nuka-World را دریافت و آن را نصب نمایید.
  • اگر لول شخصیت شما ۳۰ به بالا است، شما بطور خودکار ماموریت‌های جدید را دریافت خواهید کرد.
  • اگر لول شخصیت شما به ۳۰ نرسیده است، باید “Nuka-World Transit Center” را پیدا کرده و محتوا را آغاز کنید. این مکان در غرب نقشه و در خارج از منطقه قابل بازی واقع شده است. این مکان را با پیمودن دو بزرگراه شمالی که شما را به سمت غرب هدایت می‌کنند پیدا خواهید کرد. موقعیت‌هایی نظیر “Lonely Chapel” و “Federal Ration Stockpile” برروی نقشه اصلی تنها مقداری با “Nuka-World Transit Center” فاصله دارند و در شرق آن واقع شده‌اند.

کلیه محتوای دانلودی که تا به امروز برای بازی Fallout 4 عرضه شده‌اند شامل Automatron (مارس ۲۰۱۶)، Wasteland Workshop (آوریل ۲۰۱۶)، Far Harbor (می ۲۰۱۶) و Contraptions Workshop (ژوئن ۲۰۱۶) می‌باشند.

بازی Fallout 3 یک نسخه سال دریافت نمود که شامل بازی اصلی و کلیه بسته‌های دانلودی آن میشد، باید دید که بتسدا چنین برنامه‌ای را برای Fallout 4 دارد یا خیر.

با انتشار این بسته دانلودی انتظار می‌رود که شرکت بتسدا به پشتیبانی خود از بازی Fallout 4 با عرضه بروزرسان‌هایی ادامه داده و گیم‌پلی بازی را بهبود و باگ‌ها و مشکلاتش را برطرف سازد.

توضیحات رسمی این محتوای دانلودی به شرح زیر است:

سفری به دنیای Nuka-World داشته باشید، شهربازی که به یک شهر بی‌قانون از Raiderها تبدیل شده است. به کاوش در مناطق کاملاً جدید با بیابان‌ها و مناطق خشک‌ شده مانند  Safari Adventure، Dry Rock Gulch،  Kiddie Kingdom و Galactic Zone بپردازید. محتوای دانلودی Nuka-World شامل مراحل، Raiderها، اسلحه‌ها، موجودات و چیزهای جدید دیگری می‌شود. از سفرتان لذت ببرید.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید