گیفت کارت
گیفت کارت

پشتیبانی از دایرکت ایکس ۱۲ در Battlefield 1 تایید شد | تنظیمات گرافیکی بتای آزاد

۹ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۲۰

بتای آزاد Battlefield 1 روز جاری برای اعضای اینسایدر در دسترس قرار گرفت و در ادامه هم تصویری از گزینه‌های گرافیکی‌ای که دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی قادر به تنظیم آن‌ها خواهند بود را مشاهده کنید. دایس گزینه‌ای برای فعال یا غیر فعال سازی دایرکت ایکس ۱۲ قرار داده است.

دارندگان نسخه رایانه‌های شخصی می‌توانند کیفیت بافت‌ها، فیلترینگ بافت‌ها، روشنایی، اثرات (Effects)، زمین، Undergrowth ،Anti-Aliasing و Ambient Occlusion را به‌همراه Post Process در Battlefield 1 تنظیم کنند.

از آنجا که در آلفای محدود بازی شاهد مشکلات ثبات و عملکرد دایرکت ایکس ۱۲ بودیم، باید دید در بتای آزاد بازی سازندگان تا چه حد آن را بهبود داده‌اند و آیا اینکه دایرکت ایکس ۱۲ به‌صورت کامل پشتیبانی می‌شود یا خیر.

در ادامه می‌توانید تصویر منتشر شده از تنظیمات گرافیکی بتای آزاد Battlefield 1 را مشاهده کنید:

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای آزاد Battlefield 1 در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. از محتویات آن می‌توان به نقشه Sinai Desert و دو حالت محبوب این فرانچایز یعنی Conquest با پشتیبانی از ۶۴ بازی‌باز و Rush با پشتیبانی از ۲۴ بازی‌باز اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید