جزئیاتی از سلاح‌ها و تغییرات اعمال شده در بتای آزاد Battlefield 1

۸ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۸:۰۷

Battlefield 1 همچنان تا حدودی از زمان عرضه خود فاصله دارد و در مهر ماه برروی کنسول‌های نسل هشتم و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد اما کسانی که به بازی علاقه‌مند هستند، می‌توانند به‌زودی با انتشار بتای آزاد Battlefield 1، بخش چندنفره این عنوان را در دوران جنگ جهانی اول تجربه کنند. الکترونیک‌آرتز و دایس تاکنون فقط تایید کرده بودند که نقشه Sinai Desert در بتای آزاد وجود دارد و در ساعاتی پیش جزئیات بیشتری هم راجع به سلاح‌ها منتشر شد.

چندین تصویر از سلاح‌های بتای آزاد Battlefield 1 و تجهیزات آن توسط Battlefield Bulletin منتشر شده‌اند. این تصاویر جزئیاتی از قدرت‌ها و تجهیزات بتای آزاد بازی با خود به‌همراه دارند و بنابراین شاید شما هم بخواهید قبل از شروع بازی، نگاهی به آن‌ها داشته باشید:

  

  

  

  

  

  

  ۰۲۲

۰۲۳ ۰۲۴ ۰۲۵

۰۲۸ ۰۲۶ ۰۲۷

۰۲۹ ۰۳۰ ۰۳۱

۰۳۲ ۰۳۳ ۰۳۴

۰۳۵ ۰۳۶ ۰۳۷

۰۳۸ ۰۳۹ ۰۴۱

۰۴۲ ۰۴۳ ۰۴۴

۰۴۵ ۰۴۶ ۰۴۷

۰۴۸

همان‌طور که احتمالا متوجه شده‌اید، بیشتر سلاح‌های بتای آزاد بازی به دسته Experimental ،Artiller ،Trench و سایر موارد دیگر تغییر کرده‌اند و یکی از کاربران ردیت به نام R_MA توضیحاتی را راجع به برخی از این تغییرات ارائه داده است:

  • Experimental: سلاح‌هایی با ویژگی‌های خاص و تجربی. برای مثال، سلاح MP18 Experimental پشت سر هم شلیک می‌کند و اتوماتیک نیست.
  • Artillery: سلاح‌هایی که دوربین‌دار هستند و دقت بیشتری دارند.
  • Trench: سلاح‌هایی که آتش ران (hip fire) بهتری دارند.
  • Factory: سلاح‌های اصلی بدون تغییرات/پیوستگی.
  • Heavy: شات‌گان‌هایی با دقت بیشتر اما آتش ران بد و کاهش اندک آسیبی که می‌تواند به دشمن وارد کند.
  • Sharpshooter: سلاح‌هایی که می‌توان بهتر کنترل کرد.

هنوز مشخص نیست بتای آزاد Battlefield 1 تا چه زمانی ادامه دارد اما با توجه به مطلبی که در سایت EA Polska ایجاد شده، بتای آزاد بازی در ۸ سپتامبر (پنج‌شنبه ۱۸ شهریور) پایان می‌یابد. این مورد هنوز به‌صورت رسمی تایید نشده اما مطمئنا در چند روز آینده جزئیات بیشتری راجع به آن خواهیم شنید.

بازی Battlefield 1 در ۲۱ اکتبر (جمعه ۳۰ مهر) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی منتشر می‌شود. مشترکین EA Access یا Origin Access هم می‌توانند نسخه اصلی را در ۱۸ اکتبر (سه‌شنبه ۲۷ مهر) تجربه کنند البته در E3 2016 اعلام شد دارندگان کنسول ایکس‌باکس وان حتی زودتر می‌توانند به تجربه بازی بپردازند.

بتای آزاد Battlefield 1 در ۳۱ اوت (چهارشنبه ۱۰ شهریور) برروی پلتفرم‌های ایکس‌باکس وان، پلی‌استیشن ۴ و رایانه‌های شخصی در دسترس قرار می‌گیرد. اعضای اینسایدر Battlefield می‌توانند یک روز زودتر یعنی در ۳۰ اوت (سه‌شنبه ۹ شهریور) به تجربه بتای بازی بپردازند. از محتویات آن می‌توان به نقشه Sinai Desert و دو حالت محبوب این فرانچایز یعنی Conquest با پشتیبانی از ۶۴ بازی‌باز و Rush با پشتیبانی از ۲۴ بازی‌باز اشاره کرد.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید