جزئیات جدیدی در مورد بازی Destiny توسط بانجی اعلام شد

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۹:۱۹

شرکت بانجی در اطلاعیه جدید خود در رابطه با رویداد چند نفره Trials of Osiris بازی Destiny اطلاعاتی را منتشر کرد. این خبر مربوط به دارندگان کنسول‌های هر دو نسل یعنی نسل فعلی و نسل پیشین می‌شود.

در ابتدا باید گفت که آخرین رویداد Trials of Osiris برای دارندگان پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ در تاریخ‌های ۲۶ تا ۳۰ اوت (۵ تا ۹ شهریور ماه) خواهد بود، پس از این بازه زمانی Trials of Osiris دیگر برای آنها در دسترس نخواهد بود.

موضوع دیگری که در اطلاعیه بانجی به آن اشاره شده است این است که Trials of Osiris بزودی شاهد وقفه‌ای خواهد بود. این حالت از تاریخ ۲ تا ۳۰ سپتامبر (۱۲ شهریور ماه تا ۹ مهر ماه) برای دارندگان پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان غیرفعال خواهد بود.

طبق اعلام بانجی اگر شما از کنسول‌های نسل قدیم استفاده می‌کنید و دوست دارید که به اجرای Trials of Osiris بپردازید، باید کنسول خود را به یکی از کنسول‌های نسل حاضر ارتقا دهید و بسته Rise of Iron را خریداری کنید. این شرکت اعلام کرد:

برای دسترسی به Trials of Osiris پس از تاریخ ۳۰ اوت (۹ شهریور ماه)، دارندگان کنسول‌های نسل قدیم باید کنسول‌های نسل جدید را خریداری کرده و Destiny: Rise of Iron را خریداری کنند. بازیکنان The Taken King که کنسول‌های نسل حاضر را دارا می‌باشند باید Destiny: Rise of Iron را خریداری کنند تا دسترسی آنها به Trials of Osiris امکان پذیر شود.

در این اطلاعیه شرکت بانجی تایید کرد که نسخه دیجیتالی بسته Rise of Iron برای پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان هم اکنون قابل پیش خرید است. طبق توضیحات بانجی برای پیش خرید Rise of Iron باید The Taken King را در اختیار داشته باشید. در این اطلاعیه آمده است:

Destiny: The Taken King با نسخه اصلی بازی باندل نمی‌باشد. اگر شما این بسته را بدون داشتن بازی اصلی پیش خرید کنید، امکان دارد که بازیکنان مجبور به دریافت Destiny Trial شوند. حالت Trial دسترسی شما به محتوای Destiny: The Taken King و نه همچنین محتوای Destiny: Rise of Iron را تضمین نخواهد کرد.

بازیکنانی که The Taken King را به اشتباه از یک فروشگاه دیجیتالی دریافت کرده‌اند قادر خواهند بود تا با پشتیبانی پلی‌استیشن یا ایکس‌باکس تماس گرفته و تقاضای برطرف نمودن مشکل را نمایند.
در نهایت بانجی اعلام کرد که سطح ۲۵ از class packs دیگر قابلیت خرید برروی پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان را نخواهد داشت.

0
0
برچسب‌ها: ، ، ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید