جزئیاتی از بروزرسان بزرگ بازی Killing Floor 2

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۷:۲۵
بروزرسانی جدیدی برای بازی Killing Floor 2 منتشر شد

یک بروز رسان مهم برای نسخه مربوط به رایانه‌های شخصی بازی Killing Floor 2 هم اکنون منتشر شده است و یک نقشه و یک class جدید، به همراه تغییراتی دیگری را در بازی بوجود خواهد آورد.

این بروز رسان class جدیدی در بازی اضافه خواهد کرد که SWAT نامیده می‌شود. این بروز رسان همچنین شامل تعدادی سلاح جدید SMG، چاقوی تاکتیکی و نارنجک‌های نورافشان خواهد بود که منجر به آسیبی به دشمنان نمی‌شود اما منجر به سردرگمی و گیجی آنها خواهد شد.
همچنین این بروز رسان شامل یک نقشه جدید Infernal Realm خواهد بود که به نظر می‌رسد در جهنم واقع شده است.
گونه‌های دشمنان نیز دستخوش تغییراتی خواهند شد که مقاومت آنها در برابر آسیب دیدگی و رفتار آنها را تحت تاثیر قرار خواهد داد. اکنون Sirens سریعتر از قبل مرده و فریاد کمتری خواهد کشید اما آسیب رسانی آنها بیشتر شده است. Dr. Hans Volter یکی از روسای بازی است که اکنون امکان نابودی آن آسان تر شده است، حملات او اکنون به میزان ۳۰ درصد کاهش یافته است و سرعت او نیز به میزان ۱۵ درصد کاهش یافته است.

در نهایت تغییرات بوجود آمده برروی اقتصاد بازی تاثیر گذار خواهد بود. اکنون امکان دریافت آیتم‌های بهتر محیا شده است و اکنون تنوع آیتم‌های جدید cosmetic که شامل یک لباس شخصیت Cardboard Knight نیز می‌باشد بیشتر شده است.

کلیه موارد گفته شده که تنها قسمتی از جزئیات این بروز رسان بوده‌اند به رایگان از طریق این بروز رسان که هم اکنون از طریق استیم فایل دریافت است، در دسترس شما خواهند بود. بازی Killing Floor 2 همچنان در حالت دسترسی زود هنگام قرار دارد و نسخه اصلی آن در تاریخ ۱۸ نوامبر (۲۸ آبان ماه) عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید