The Turing Test – توضیح سازندگان در رابطه با انحصار زمانی بودن این بازی برای ایکس‌باکس

۵ شهریور ۱۳۹۵ - ۱۱:۴۱

بازی مستقل The Turing Test که به نظر عنوانی جذاب است، به صورت انحصار زمانی برای کنسول ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی قرار است که عرضه شود. دلیل انتخاب مایکروسافت از سوی سازندگان، برای انحصاری کردن بازی چه بوده است؟ توضیحات کامل در رابطه با این موضوع را می‌توانید با مراجعه به ادامه مطلب مرور کنید.

The Turing Test گفته می‌شود که یک بازی معمایی سخت خواهد بود که وقایع آن در یکی از چهار ماه‌ سیاره مشتری به نام اروپا (Europa) دنبال می‌شود. سایت گیمینگ‌بولت اخیرا مصاحبه‌ای با هاوارد فیلپات از استودیوی بالک‌هد اینتراکتیو داشته و او در صحبت‌های خود گفته است، مایکروسافت بسیار به بازی‌ آنها علاقه‌مند بوده و حمایت زیادی را نشان داده است. فیلپات می‌گوید:

این یک عنوان انحصار زمانی برای ایکس‌باکس وان است. مایکروسافت بسیار به این بازی علاقه‌دارد و حمایت‌های زیادی را از ما انجام داده تا آن را ابتدا به کنسول آنها بیاوریم. این عنوان برای استیم ساخته شده و شاهد عرضه همزمان آن در ایکس‌باکس وان و رایانه‌های شخصی خواهیم بود. شاید در آینده به دیگر پلتفرم‌ها هم نگاهی بیندازیم!

The Turing Test که این ماه عرضه می‌شود، با رزولوشن ۱۰۸۰p و نرخ فریم ۳۰ در ایکس‌باکس وان اجرا خواهد شد. دارندگان رایانه‌های شخصی هم مانند همیشه می‌توانند تنظیمات مورد علاقه خود را استفاده کنند.

0
0

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید