بازی لغو شده Allison Road احیا شد

۲ شهریور ۱۳۹۵ - ۰۹:۵۱

بازی Allison Road که در سال گذشته معرفی شد و شباهت زیادی به بازی PT داشت را بخاطر می‌آورید؟ ساخت این بازی در اوایل این تابستان از سوی سازنده آن یعنی استودیوی لیلیث ال‌تی‌دی لغو شده بود و هرگز جزئیات کاملی از علت این کار منتشر نشد. اکنون خالق آن یعنی کریستین کزلر اعلام نمود که این بازی (Allison Road) احیا شده و اکنون با نام جدید Far From Home در دست ساخت می‌باشد.

در صحبت با سایت آی‌جی‌ان، آقای کزلر جزئیات زیادی را در مورد ترک استودیوی لیلیث ال‌تی‌دی یا علت لغو شدن بازی ارائه نکرد اما او توضیح داد که از برگشتن و کار کردن مجدد برروی این بازی هیجان زده است. او گفت:

من حقیقتاً بسیار خوشحال هستم که این امکان را دارم که اعلام کنم که مراحل ساخت بازی Allison Road ادامه پیدا خواهد کرد. ما حمایت‌های بسیاری را بصورت آنلاین دریافت کردیم.

گرچه بازگشت به پروژه ساخت بازی Allison Road برای آقای کزلر کار ساده‌ای نبوده است. او گفت که که گذشت زمان منجر به آمادگی او برای شروع مجدد این پروژه شده است. او اعلام کرد:

مدت زمان زیادی سپری شد تا توانایی کار مجدد برروی بازی Allison Road را پیدا کردم و تصمیم گیری در مورد اینکه بعد از آن چه باید کرد آسان است. پس از شکستی که بوجود آمد من مدتی از کار برروی آن دست کشیدم و استراحت کردم و به ارزیابی آنچه که تاکنون برروی آن انجام شده بود اقدام کردم و روند کلی داستان بازی و صحبت‌‌های موجود در آن را بررسی کردم. من در ذهن خودم شروع به ایجاد تغییراتی در داستان بازی نمودم که شامل قسمت‌های مختلفی از آن می‌شد و در نهایت منجر به احیای مجدد داستان بازی و بازگشت آن به زندگی شد.

برای مدتی آقای کرلز به تنهایی برروی بازی Allison Road کار خواهد کرد و در صورت نیاز از کمک‌هایی نیز بهره خواهد گرفت و علت این کار در پیچیدگی و سختی برخی از قسمت‌های ساخت این بازی عنوان شده است. او گفت:

اگر مراحل ساخت بازی به مرحله‌ای برسد که نیاز به قابلیت‌های جدیدی در آن وجود داشته باشد و یا بدلیل قدیمی بودن نیاز به تغییرات داشته باشد، من کمک خواهم گرفت.

بازی Allison Road به عنوان یک بازی اول شخص ترسناک با محوریت تلاش برای بقا ثبت شده بود که تجربه ۵ روزه در یک خانه‌ خالی از سکنه را نشان می‌داد. این بازی در شهریور سال گذشته کمپین کیک‌استارتر خود را شروع کرد که سازندگان در زمانی کمتر از یک ماه آن را بستند چرا که تیم۱۷ را به عنوان ناشر پیدا کرده بودند. هنوز مشخص نیست که تیم۱۷ همچنان به عنوان ناشر این بازی قرار دارد یا خیر که باید در انتظار پاسخ آنها در آینده بود.

آقای کزلر تاریخ عرضه‌ای را برای این بازی اعلام نکرد و حتی بازه زمانی خاصی را نیز هدف قرار نداد.

0
0
برچسب‌ها:

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید