دارندگان نسخه ایکس‌باکس وان بازی Destiny محتویات انحصاری مربوط به The Taken King را امسال دریافت نمی‌کنند

۳۰ مرداد ۱۳۹۵ - ۰۸:۱۶
پرونده بازی Destiny هرگز بسته نشده است!

از زمان عرضه بازی Destiny شاهد محتویات انحصاری آن برای کنسول پلی‌استیشن بوده‌ایم که معمولاً شامل نقشه‌های Crucible و سلاح‌های خاص بوده‌اند. بطور معمول کلیه محتویات انحصاری یک سال بعد برای کنسول‌های ایکس‌باکس ۳۶۰ و ایکس‌باکس وان عرضه می‌شدند اما اکنون محتویات انحصاری بسته The Taken King که پیش از این در انحصار پلی‌استیشن قرار داشت و قرار بود که در پاییز امسال برای ایکس‌باکس نیز عرضه شود، قرار است که یک سال دیگر یعنی حداقل در پاییز سال ۲۰۱۷ برای ایکس‌باکس عرضه شود.

از شنیدن خبر عرضه محتوای انحصاری بسته گسترش دهنده جدید این بازی یعنی Rise of Iron در پاییز سال ۲۰۱۷ برای کنسول ایکس‌باکس شگفت زده نمی‌شویم اما طبق اعلام وب سایت رسمی بازی و پلی‌استیشن استور، محتوای انحصاری بسته پیشین این بازی یعنی The Taken King نیز یکسال دیگر عرضه خواهد شد.

با نگاهی به گذشته، زمانیکه بسته The Taken King در پاییز سال ۲۰۱۵ عرضه شده بود، عنوان شد که محتویات انحصاری آن حداقل تا پاییز سال ۲۰۱۶ برای ایکس‌باکس عرضه خواهند شد. گرچه اگر بخواهیم دقیق‌تر به موضوع نگاه کنیم مشکلی در اطلاعیه‌های شرکت‌های اکتیویژن و سونی مشاهده نمی‌شود چراکه آنها از عبارت حداقل استفاده کرده‌اند و عبارت “حداقل پاییز ۲۰۱۶” عملاً شامل “پاییز ۲۰۱۷” و یا هر زمان پس از آن می‌شود.
سایت Polygon با شرکت اکتیویژن این تاریخ را تایید کرده است. برخی از دارندگان ایکس‌باکس از تغییر در سیاست‌های شرکت اکتیویژن گیج شده‌اند.
دارندگان پلی‌استیشن محتویات انحصاری بسته The Taken King را در زمان مشخص شده دریافت کردند، محتویاتی نظیر نقشه Crucible، تفنگ Exotic scout و زره‌های مختص به هر شخصیت. دارندگان پلی‌استیشن ۴ انتظار محتویات انحصاری نظیر نقشه Crucible، سفینه و ماموریت جدیدی را از بسته Rise of Iron دارا می‌باشند.

بسته Rise of Iron در تاریخ ۲۰ سپتامبر (۳۰ شهریور ماه) برای پلتفرم‌های پلی‌استیشن ۴ و ایکس‌باکس وان عرضه خواهد شد.

0
0
برچسب‌ها: ،

نظرات

دیدگاهتان را بنویسید